Thera-Band

Americká společnost s více jak 40 let dlouhou tradicí vyrábějící cvičební a rehabilitační pomůcky té nejvyšší kvality. V sortimentu společnosti Thera-Band naleznete posilovací gumy, balanční podložky, podložky na cvičení, gymnastické míče a řadu dalších pomůcek, které vám pomohou ke zdravému tělu.


Mueller

Americké společnost, která je již po desetiletí jedničkou na poli sportovní medicíny a prevence zranění. V sortimentu této značky naleznete ortézy a bandáže, které díky špičkovému zpracování a použití těch nejmodernějších technologií a materiálů poskytnou vašemu tělu tu nejlepší ochranu při zachování pohyblivosti a pohodlí. Mimo ortéz v sortimentu této společnosti naleznete fixační tejpovací pásky, molitanové podtejpy, elastické bandáže a celou řadu dalších pomůcek pro tejpování.
Katalog Mueller Sports Medicine 2017


Temtex

Tejpovací pásky Temtex jsou již 7 let nejprodávanější tejpovací pásky na českém trhu. Svoje prvenství si drží díky bezkonkurenční kvalitě a vlastnostem. Tejpovací pásky vynikají svojí pružností a lepivostí a jsou hypoalergenní.


cosiMed

Německá společnost vyrábějící masážní a wellness produkty té nejvyšší kvality. V sortimentu této společnosti naleznete masážní oleje a emulze, esence do sauny, wellnes přípravky do koupele a řadu dalších produktů, které dopřejí vašemu tělu uvolnění a relaxaci.


Biofreeze

Mimořádně účinný gel proti bolesti, jehož účinky byly ověřeny celou řadou klinických studií, Biofreeze neobsahuje analgetika, a proto je šetrný k vašemu organizmu.