Balanční čočky pro zlepšení koordinace

Nejprodávanější

3 položek celkem

Cena

3951452
13951452

Značky

Položek k zobrazení: 3

Balanční čočka slouží k trénování a zlepšování motorické koordinace, rovnováhy a držení těla. Tato nestabilní podložka je ideální pro balanční cvičení při fitness nebo tvarování postavy, k tréninku sportovců, k rehabilitaci a také ke zdravému sezení na odlehčení páteře při bolestech zad.

Využití balanční čočky 

Balanční čočka je jednou z pomůcek, která nám napomáhá při rozvoji senzomotoriky. Používá se jak pro zlepšení zdravého sedu například v práci, tak v rámci rehabilitace nebo fitness. Obtížnost cvičení si pak můžeme upravit v závislosti na objemu vzduchu v balanční čočce - čím méně vzduchu čočka obsahuje tím více je labilní a cvičení je tak náročnější. Při procvičování senzomotoriky doporučujeme používat balanční čočku v kombinaci s cvičebními podložkami.

Balanční čočky na RehabilitačníPomůcky.cz

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní balanční čočky od prověřených dodavatelů. Balanční čočky používají špičkoví terapeuté a instruktoři fitness. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Jsme specialisté na prodej balančních čoček. Rádi Vám s výběrem balanční čočky poradíme na naší zákaznické lince 800 200 900.

Doprava s PPL ZDARMA Při nákupu nad 1.799 Kč

Veškeré zboží skladem Více jak 60.000 produktů

Poradíme s výběrem Napište nám či zavolejte

Rychlé doručení Zboží expedujeme v den objednání