Vážení zákazníci, vzhledem k nařízení vlády je naše pražská pankrácká prodejna uzavřena. Eshop funguje bez omezení.

Balanční čočky pro zlepšení koordinace

Nejprodávanější

Thera-Band balanční čočka, 33 cm, zelená
 
1 210 Kč / ks
Detail
Thera-Band balanční čočka, 36 cm, modrá
 
1 452 Kč / ks
Detail
Balanční podložka - čočka, Silver
 
330 Kč / ks
Detail
6 položek celkem
Balanční podložka - čočka, Blue
+ Dárek zdarma
330 Kč / ks

Balanční podložka pro posílení hlubokého trupového svalstva při prevenci a léčbě bolesti zad, průměr čočky je 33 cm, výška je 5,5 cm, modrá.

Kód: BC434-2B-BL
Balanční podložka - čočka, Green
+ Dárek zdarma
330 Kč / ks

Balanční podložka pro posílení hlubokého trupového svalstva při prevenci a léčbě bolesti zad, průměr čočky je 33 cm, výška je 5,5 cm, zelená.

Kód: BC434-2B-GR
Balanční podložka - čočka, Red
+ Dárek zdarma
330 Kč / ks

Balanční podložka pro posílení hlubokého trupového svalstva při prevenci a léčbě bolesti zad, průměr čočky je 33 cm, výška je 5,5 cm, červená.

Kód: BC434-2B-RED
Balanční podložka - čočka, Silver
+ Dárek zdarma
330 Kč / ks

Balanční podložka pro posílení hlubokého trupového svalstva při prevenci a léčbě bolesti zad, průměr čočky je 33 cm, výška je 5,5 cm, stříbrná.

Kód: BC434-2B-SL
Thera-Band balanční čočka, 33 cm, zelená
+ Dárek zdarma
1 210 Kč / ks

Balanční čočka Thera-Band je cvičební pomůcka, která zlepšuje motorickou koordinaci, rovnováhu a celkové držení těla, průměr 33 cm, zelená.

Kód: 23090
Thera-Band balanční čočka, 36 cm, modrá
+ Dárek zdarma
1 452 Kč / ks

Balanční čočka Thera-Band je cvičební pomůcka, která zlepšuje motorickou koordinaci, rovnováhu a celkové držení těla, průměr 36 cm, modrá.

Kód: 21441

Balanční čočka slouží k trénování a zlepšování motorické koordinace, rovnováhy a držení těla. Tato nestabilní podložka je ideální pro balanční cvičení při fitness nebo tvarování postavy, k tréninku sportovců, k rehabilitaci a také ke zdravému sezení na odlehčení páteře při bolestech zad.

Využití balanční čočky 

Balanční čočka je jednou z pomůcek, která nám napomáhá při rozvoji senzomotoriky. Používá se jak pro zlepšení zdravého sedu například v práci, tak v rámci rehabilitace nebo fitness. Obtížnost cvičení si pak můžeme upravit v závislosti na objemu vzduchu v balanční čočce - čím méně vzduchu čočka obsahuje tím více je labilní a cvičení je tak náročnější. Při procvičování senzomotoriky doporučujeme používat balanční čočku v kombinaci s cvičebními podložkami.

Balanční čočky na RehabilitačníPomůcky.cz

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní balanční čočky od prověřených dodavatelů. Balanční čočky používají špičkoví terapeuté a instruktoři fitness. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Jsme specialisté na prodej balančních čoček. Rádi Vám s výběrem balanční čočky poradíme v našich prodejnách nebo telefonicky na zákaznické lince 800 200 900.

  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o. Registrace