Cvičební pomůcky pro zlepšení kondice

Nejprodávanější

43 položek celkem
Thera-Band FlexBar červený - středně silný
629 Kč / ks

Thera-Band FlexBar je určen k terapii a procvičování horních končetin, k léčbě tenisového a golfového lokte a nebo pro posílení svalů ruky a předloktí, červený, středně silný,...

Kód: 12345
Thera-Band FlexBar modrý - extra silný
709 Kč / ks

Thera-Band FlexBar je určen k terapii a procvičování horních končetin, k léčbě tenisového a golfového lokte a nebo pro posílení svalů ruky a předloktí, modrý, extra silný,...

Kód: 12347
Thera-Band FlexBar zelený - silný
685 Kč / ks

Thera-Band FlexBar je určen k terapii a procvičování horních končetin, k léčbě tenisového a golfového lokte a nebo pro posílení svalů ruky a předloktí, zelený, silný, délka: 30...

Kód: 12346
Thera-Band FlexBar žlutý – slabý
584 Kč / ks

Thera-Band FlexBar je určen k terapii a procvičování horních končetin, k léčbě tenisového a golfového lokte a nebo pro posílení svalů ruky a předloktí, žlutý, slabý, délka: 30...

Kód: 12344
Thera-Band Hand Exerciser - posilovač rukou gelová kulička, červená - měkká
364 Kč / ks

Posilovače rukou Thera-Band Hand Exerciser slouží zejména k posílení prstů, dlaní, předloktí nebo zápěstí, podporují posílení úchopu a zlepšení pohyblivosti, červená měkká. 

Kód: 12336
Thera-Band Hand Exerciser - posilovač rukou gelová kulička, modrá - tvrdá
364 Kč / ks

Posilovače rukou Thera-Band Hand Exerciser slouží zejména k posílení prstů, dlaní, předloktí nebo zápěstí, podporují posílení úchopu a zlepšení pohyblivosti, modrá tvrdá.

Kód: 12338
Thera-Band Hand Exerciser - posilovač rukou gelová kulička, zelená - středně měkká
364 Kč / ks

Posilovače rukou Thera-Band Hand Exerciser slouží zejména k posílení prstů, dlaní, předloktí nebo zápěstí, podporují posílení úchopu a zlepšení pohyblivosti, zelená, střední.

Kód: 12337
Thera-Band Hand Exerciser - posilovač rukou gelová kulička, žlutá - slabá
364 Kč / ks

Posilovače rukou Thera-Band Hand Exerciser slouží zejména k posílení prstů, dlaní, předloktí nebo zápěstí, podporují posílení úchopu a zlepšení pohyblivosti, žlutá, slabá.

Kód: 12335
Thera-Band Hand Exerciser XL - posilovač rukou gelové vajíčko, černé - velmi tvrdé
399 Kč / ks

Posilovače rukou Thera-Band Hand Exerciser slouží zejména k posílení prstů, dlaní, předloktí nebo zápěstí, podporují posílení úchopu a zlepšení pohyblivosti, černé, velmi tvrdé.

Kód: 12343
Thera-Band Hand Exerciser XL - posilovač rukou gelové vajíčko, červené - měkké
399 Kč / ks

Posilovače rukou Thera-Band Hand Exerciser slouží zejména k posílení prstů, dlaní, předloktí nebo zápěstí, podporují posílení úchopu a zlepšení pohyblivosti, červené, měkké.

Kód: 12340
Thera-Band Hand Exerciser XL - posilovač rukou gelové vajíčko, modré - tvrdé
399 Kč / ks

Posilovače rukou Thera-Band Hand Exerciser slouží zejména k posílení prstů, dlaní, předloktí nebo zápěstí, podporují posílení úchopu a zlepšení pohyblivosti, modré, tvrdé.

Kód: 12342
Thera-Band Hand Exerciser XL - posilovač rukou gelové vajíčko, zelené - středně měkké
399 Kč / ks

Posilovače rukou Thera-Band Hand Exerciser slouží zejména k posílení prstů, dlaní, předloktí nebo zápěstí, podporují posílení úchopu a zlepšení pohyblivosti, zelené, středně měkké.

Kód: 12341
Thera-Band Hand Xtrainer - posilovač prstů a dlaně, černý – extra tuhý
485 Kč / ks

Thera-Band Hand Xtrainer procvičuje flexi a extenzi jednotlivých prstů, hmota Thera-Band Hand Xtrainer je vhodná jak na studenou, tak i na teplou terapii, černý - extra...

Kód: 11963
Thera-Band Hand Xtrainer - posilovač prstů a dlaně, červený – měkký
485 Kč / ks

Thera-Band Hand Xtrainer procvičuje flexi a extenzi jednotlivých prstů, hmota Thera-Band Hand Xtrainer je vhodná jak na studenou, tak i na teplou terapii, červený - měkký.

Kód: 11966
Thera-Band Hand Xtrainer - posilovač prstů a dlaně, modrý – tuhý
485 Kč / ks

Thera-Band Hand Xtrainer procvičuje flexi a extenzi jednotlivých prstů, hmota Thera-Band Hand Xtrainer je vhodná jak na studenou, tak i na teplou terapii, modrý - tuhý.

Kód: 11964
Thera-Band Hand Xtrainer - posilovač prstů a dlaně, zelený – středně měkký
485 Kč / ks

Thera-Band Hand Xtrainer procvičuje flexi a extenzi jednotlivých prstů, hmota Thera-Band Hand Xtrainer je vhodná jak na studenou, tak i na teplou terapii, zelený - středně měkký.

Kód: 11965
Thera-Band Medicinbal 0,5 kg, béžový
449 Kč / ks

Univerzální cvičební pomůcka k balančnímu nebo stabilizačnímu tréninku, průměr 11,4 cm, béžový, 0,5 kg.

Kód: 25811
Thera-Band Medicinbal 1 kg, žlutý
519 Kč / ks

Univerzální cvičební pomůcka k balančnímu nebo stabilizačnímu tréninku, průměr 11,4 cm, žlutý, 1 kg.

Kód: 25821
Thera-Band Medicinbal 1,5 kg, červený
594 Kč / ks

Univerzální cvičební pomůcka k balančnímu nebo stabilizačnímu tréninku, průměr 11,4 cm, červený, 1,5 kg.

Kód: 25831
Thera-Band Medicinbal 2 kg, zelený
659 Kč / ks

Univerzální cvičební pomůcka k balančnímu nebo stabilizačnímu tréninku, průměr 11,4 cm, zelený, 2 kg.

Kód: 25841
Thera-Band Medicinbal 2,5 kg, modrý
725 Kč / ks

Univerzální cvičební pomůcka k balančnímu nebo stabilizačnímu tréninku, průměr 11,4 cm, modrý, 2,5 kg.

Kód: 25851
Thera-Band Medicinbal 3 kg, černý  + Dárek dle vašeho výběru
770 Kč / ks

Univerzální cvičební pomůcka k balančnímu nebo stabilizačnímu tréninku, průměr 11,4 cm, černý, 3 kg.

Kód: 25861
Thera Band Mini Ball
239 Kč / ks

Víceúčelový cvičební míč Thera-Band Mini Ball je ideální jako rehabilitační a cvičební pomůcka na jógu, pilates, posilování, protahování, na zdravé sezení nebo při cestování,...

Kód: 12305
Thera-Band Overball / Pilates Ball 18 cm, červená
200 Kč / ks

Víceúčelový cvičební míč Thera-Band Overball je ideální jako rehabilitační a cvičební pomůcka na jógu, pilates, posilování, protahování, na zdravé sezení nebo při cestování,...

Kód: 24030
Nahoru
Další produkty

Chcete-li začít žít zdravým a aktivním stylem, tak právě pro Vás je ideální pořídit si cvičební pomůcky. Cvičební pomůcky jako jsou například flexbary, overbally, gymnastické míče, masážní válce, posilovače prstů a dlaně jsou hojně využívány nejen ve specializovaných pracovištích jako jsou rehabilitační a fyzioterapeutické ordinace, moderní fitcentra nebo posilovny, ale především také při domácím cvičení. Cvičební a rehabilitační pomůcky jsou velice dobré pro zlepšení fyzické kondice dětí, dospělých i seniorů, zdravých i nemocných. Cvičení s těmito pomůckami je velice jednoduché a snadné. Pomůcky jsou vhodné pro zdravotní tělocvik, těhotenské cvičení, koordinační cviky, ale také jen tak pro zábavu a dobrý pocit ze cvičení.

Proč nakupovat cvičební pomůcky na RehabilitačníPomůcky.cz?

Cvičební pomůcky máme skladem v centrálním distribučním skladu v Čestlicích u Prahy. Objednané zboží si můžete nechat zaslat na Vámi uvedenou adresu nebo si ho osobně vyzvednout ve výdejním místě centrálního distribučního skladu v Čestlicích. Vaším nákupem cvičební pomůcky na RehabilitačníPomůcky.cz to pro nás nekončí. Snažíme se Vám pomáhat i nadále. Proto pro Vás připravujeme různé videonávody s cvičebními pomůckami Thera-Band. Stejně tak jsme Vám kdykoliv v pracovní době k dispozici na telefonu nebo e-mailu, které naleznete v kontaktech.

Cvičební pomůcky na RehabilitačníPomůcky.cz

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní cvičební pomůcky od světoznámého výrobce Thera-Band. Cvičební pomůcky Thera-Band používají špičkoví terapeuté a instruktoři fitness. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Jsme specialisté na prodej cvičebních a rehabilitačních pomůcek Thera-Band! Rádi Vám s výběrem cvičební pomůcky poradíme na naší zákaznické lince 800 200 900.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrace