Oxygenátory DeVilbiss

Nejprodávanější

Kyslíkový koncentrátor - DeVilbiss Compact 525
ZDARMAZDARMA 28 490 Kč –9 %
Původně: 28 490 Kč  (–9 %)
25 990 Kč
1 položek celkem

Cena

2599025991
12599025991

Oxygenátory nebo také kyslíkové koncentrátory jsou skvělými pomocníky při řešení nedostatku kyslíku v krvi. Tyto přístroje byly vyvinuty pro výrobu vzduchu obohaceného o koncentrovaný kyslík. Pomocí oxygenátorů je možné provádět kyslíkovou inhalační terapii (oxygenoterapii), která zlepšuje kvalitu dýchání a obranyschopnost vůči infekcím a nádorovým onemocněním, zvyšuje tělesnou i duševní výkonnost a zároveň oddaluje stárnutí. Celkově tak velmi významně přispívá ke zvýšení kvality života, a to i při pohodlném domácím použití. V naší nabídce najdete přenosné přístroje značky DeVilbiss, které jsou snadno ovladatelné a připravené spolehlivě pracovat v domácím prostředí nebo v domovech pro seniory, geriatrických odděleních apod.

Oxygenátory pomáhají proti COVIDU-19

V současnosti oxygenátory nacházejí své uplatnění i při péči o pacienty s virovým onemocněním COVID-19, u kterých vysoký průtok kyslíku zlepšuje narušenou okysličovací funkci. Podle Michala Šotoly, vedoucího lékaře oddělení 1. kliniky tuberkulózy a respiračních nemocí VFN a 1. LF UK v Praze, pomáhají pacientům oxygenátory v době, kdy je v důsledku nemoci dodávka kyslíku do mozku, k srdci a dalším vnitřním orgánům nedostatečná.

Oxygenátory na RehabilitačníPomůcky.cz

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní oxygenátory od prověřených dodavatelů. Rádi Vám s výběrem oxygenátoru poradíme na naší zákaznické lince 800 200 900.

 

Doprava ZDARMA Při nákupu nad 2.000 Kč

Veškeré zboží mámeskladem

Poradíme s výběrem Napište nám či zavolejte

Rychlé doručení Zboží expedujeme v den objednání