Oxygenátory DeVilbiss a iGo

Nejprodávanější

Kyslíkový koncentrátor - DeVilbiss Compact 525
ZdarmaZdarma
 
28 990 Kč
Detail
Kyslíkový koncentrátor iGo – přenosný
ZdarmaZdarma
Kyslíkový koncentrátor iGo – přenosný + Dárek dle vašeho výběru
Dárek zdarma Doprava zdarma
Vyprodáno
Kód: D-0021
 
99 900 Kč
2 položek celkem
Kyslíkový koncentrátor - DeVilbiss Compact 525
+ Dárek zdarma
ZdarmaZdarma
28 990 Kč

Kyslíkový koncentrátor (oxygenátor) DeVilbiss Compact 525 umožňuje domácí oxygenoterapii. Zlepšuje kvalitu dýchání a života v domácí péči.

Kód: D-0006
Kyslíkový koncentrátor iGo – přenosný
+ Dárek zdarma
ZdarmaZdarma
99 900 Kč

Malý, lehký a přenosný koncentrátor je uživatelsky přívětivý a schopný dodávat až 3l/min kyslíku s konstantním průtokem nebo 6l/min (ekvivalent) v režimu PulseDose. Může se vzít...

Kód: D-0021

V této kategorii nabízíme oxygenátory značek DeVilbiss a iGo. Jedná se přístroje vyrábějící vzduch obohacený koncentrovaným kyslíkem. Využití nachází v kyslíkové inhalační terapii (oxygenoterapii), která je využívána při nedostatku kyslíku v krvi zapřičiněným stavem dechové nedostatečnosti. Vlivem kyslíkové terapie dochází ke zlepšení obranyschopnosti vůči infekcím nebo nádorovým onemocněním, zvýšení rezerv tělesné i duševní výkonnosti či oddálení stárnutí. Využití je možné jak v domácím prostředí tak v domovech pro seniory, geriatrických odděleních apod.

Oxygenátory na RehabilitačníPomůcky.cz

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní oxygenátory od prověřených dodavatelů. Rádi Vám s výběrem oxygenátoru poradíme v našich prodejnách nebo telefonicky na zákaznické lince 800 200 900.

 

  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o. Registrace