Cena za dopravu a možnosti platby

Jestliže si objednáte na e-shopu RehabilitačníPomůcky.cz, veškeré zboží je ihned expedováno prostřednictvím prověřených smluvních dopravců a odběrných míst nebo Vám nyní nabízíme bezplatné osobní vyzvednutí v naší kamenné prodejně v Praze na Pankráci nebo v našem distribučním skladu v Čestlicích. V obchodech je možné platit bezkontaktně platební kartou.

Cena expedičních poplatků je od 59 do 130 Kč včetně DPH dle zvoleného způsobu dopravy a platby. Tento poplatek v sobě zahrnuje náklady spojené se zabalením zboží (abychom minimalizovali možnost poškození produktů při dopravě, používáme pouze kvalitní balící a výplňové materiály), pojištění a samotné poštovné.

Při objednávce zboží, jejíž hodnota přesáhne 2000,- Kč (včetně DPH) Vám nebudeme účtovat žádné poplatky a doručíme Vám balík expresně ZCELA ZDARMA.

Možnosti a ceny dopravy   
   
PPL  89 Kč
Česká pošta 130 Kč
PPL ParcelShop 84 Kč
Z-Point (Zásilkovna) 59 Kč
Osobní převzetí - Pankrác Zdarma
Osobní převzetí - Čestlice Zdarma
Rehasport Expres kurýr 
Doručí ten samí den při objednání do 15:00 v Praze a blízkém okolí, cena za dopravu podle oblasti. 
Od 49 Kč
   
Způsob platby   
   
Převodem předem Zdarma
Online platba kartou
Okamžitá platba přes platební bránu GoPay
Zdarma
Online bankovní převod
Rychlý převod peněz z vybraných bank
Zdarma
Google Pay
Okamžitá platba přes elektronickou peněženku
Zdarma
Dobírkou 39 Kč

 

 

Možnosti platby

Při objednávání v na našem e-shopu RehabilitačníPomůcky.cz si můžete vybrat jednu z následujících možností platby:

  • na dobírku

Úhrada probíhá při převzetí zboží od přepravní služby. Zásilka je expedována ihned.

  • platba převodem

Po odeslání objednávky má kupující možnost využít internetové bankovnictví svojí banky a provést on line zadání bankovního příkazu. V potvrzujícím emailu, který Vám přijde hned po dokončení objednávky, bude uvedeno číslo účtu, na který je třeba uhradit požadovanou částku vč. variabilního symbolu. Zboží expedujeme ihned po přijetí potvrzení o úhradě.

  • na fakturu

Pouze v případě předchozí dohody nebo déletrvajícího obchodního vztahu. Tato možnost se vztahuje pouze pro "podnikatele". Faktura je vystavena s běžnou lhůtou splatnosti 14ti dní a zboží je expedováno ihned.

  • platba kartou

Možnost platby platební kartou (i bezkontaktně) při osobním odběru zboží v kamenných prodejnách: v ulici 5. května 1290/5, Praha 4 - Pankrác nebo v ulici Obchodní 107, Čestlice.

  • platba kartou online

Platba kartou online je možná při nákupu přes e-shop prostřednictvím brány GoPay. Jedná se o prověřený systém zaručující maximální bezpečnost.

  • v hotovosti

Možnost platby v hotovosti při osobním odběru zboží v kamenných prodejnách: v ulici 5. května 1290/5, Praha 4 - Pankrác nebo v ulici Obchodní 107, Čestlice.

 

V případě jakýchkoliv nejasností jsme Vám k dispozici na info@rehasport.cz nebo naší infolince 800 200 900.

  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o. Registrace