Nepojízdná chodítka pro osoby se sníženou schopností a stabilitou chůze

Nejprodávanější

7 položek celkem

Cena

4493490
14493490

Značky

Položek k zobrazení: 7

Slouží jako velmi spolehlivá opora pro osoby se sníženou schopností a stabilitou chůze. Nejběžnější jsou klasická čtyřbodová přenášecí chodítka vhodná pro pohyb ve vnitřních prostorách. Tato základní chodítka bohužel neumožňují plynulou chůzi. Díky čtyřem nohám opatřeným protiskluzovými pogumovanými nástavci, jsou považována za nejspolehlivější oproti dalším typům. Při použití je nutné chodítko přenést před sebe a následně po přenesení celé váhy k němu přikročit, což vyžaduje určitou fyzickou zdatnost pacienta a možnost plného zatížení obou dolních končetin. Velkou výhodou je ale výšková nastavitelnost a minimální hmotnost. K dostání jsou pevná nebo skládací chodítka, na přední straně mohou být opatřena kolečky.

Provozovatel e-shopu nespolupracuje s žádnými zdravotními pojišťovnami, a proto jsou všechna nepojízdná chodítka plně hrazena zákazníkem.

Nepojízdná chodítka na RehabilitačníPomůcky.cz

V naší nabídce naleznete pouze nepojízdná chodítka od prověřených dodavatelů. Rádi Vám s výběrem nepojízdného chodítka poradíme na naší zákaznické lince 800 200 900.

Doprava s PPL ZDARMA Při nákupu nad 1.799 Kč

Veškeré zboží skladem Více jak 60.000 produktů

Poradíme s výběrem Napište nám či zavolejte

Rychlé doručení Zboží expedujeme v den objednání