Posilovače prstů a dlaně Thera-Band

Nejprodávanější

14 položek celkem
Thera-Band Hand Exerciser - posilovač rukou gelová kulička, modrá - tvrdá
364 Kč / ks

Posilovače rukou Thera-Band Hand Exerciser slouží zejména k posílení prstů, dlaní, předloktí nebo zápěstí, podporují posílení úchopu a zlepšení pohyblivosti, modrá tvrdá.

Kód: 12338
Thera-Band Hand Exerciser - posilovač rukou gelová kulička, zelená - středně měkká
364 Kč / ks

Posilovače rukou Thera-Band Hand Exerciser slouží zejména k posílení prstů, dlaní, předloktí nebo zápěstí, podporují posílení úchopu a zlepšení pohyblivosti, zelená, střední.

Kód: 12337
Thera-Band Hand Exerciser - posilovač rukou gelová kulička, žlutá - slabá
364 Kč / ks

Posilovače rukou Thera-Band Hand Exerciser slouží zejména k posílení prstů, dlaní, předloktí nebo zápěstí, podporují posílení úchopu a zlepšení pohyblivosti, žlutá, slabá.

Kód: 12335
Thera-Band Hand Exerciser XL - posilovač rukou gelové vajíčko, černé - velmi tvrdé
399 Kč / ks

Posilovače rukou Thera-Band Hand Exerciser slouží zejména k posílení prstů, dlaní, předloktí nebo zápěstí, podporují posílení úchopu a zlepšení pohyblivosti, černé, velmi tvrdé.

Kód: 12343
Thera-Band Hand Exerciser XL - posilovač rukou gelové vajíčko, červené - měkké
399 Kč / ks

Posilovače rukou Thera-Band Hand Exerciser slouží zejména k posílení prstů, dlaní, předloktí nebo zápěstí, podporují posílení úchopu a zlepšení pohyblivosti, červené, měkké.

Kód: 12340
Thera-Band Hand Exerciser XL - posilovač rukou gelové vajíčko, modré - tvrdé
399 Kč / ks

Posilovače rukou Thera-Band Hand Exerciser slouží zejména k posílení prstů, dlaní, předloktí nebo zápěstí, podporují posílení úchopu a zlepšení pohyblivosti, modré, tvrdé.

Kód: 12342
Thera-Band Hand Exerciser XL - posilovač rukou gelové vajíčko, zelené - středně měkké
399 Kč / ks

Posilovače rukou Thera-Band Hand Exerciser slouží zejména k posílení prstů, dlaní, předloktí nebo zápěstí, podporují posílení úchopu a zlepšení pohyblivosti, zelené, středně měkké.

Kód: 12341
Thera-Band Hand Xtrainer - posilovač prstů a dlaně, černý – extra tuhý
485 Kč / ks

Thera-Band Hand Xtrainer procvičuje flexi a extenzi jednotlivých prstů, hmota Thera-Band Hand Xtrainer je vhodná jak na studenou, tak i na teplou terapii, černý - extra...

Kód: 11963
Thera-Band Hand Xtrainer - posilovač prstů a dlaně, červený – měkký
485 Kč / ks

Thera-Band Hand Xtrainer procvičuje flexi a extenzi jednotlivých prstů, hmota Thera-Band Hand Xtrainer je vhodná jak na studenou, tak i na teplou terapii, červený - měkký.

Kód: 11966
Thera-Band Hand Xtrainer - posilovač prstů a dlaně, modrý – tuhý
485 Kč / ks

Thera-Band Hand Xtrainer procvičuje flexi a extenzi jednotlivých prstů, hmota Thera-Band Hand Xtrainer je vhodná jak na studenou, tak i na teplou terapii, modrý - tuhý.

Kód: 11964
Thera-Band Hand Xtrainer - posilovač prstů a dlaně, zelený – středně měkký
485 Kč / ks

Thera-Band Hand Xtrainer procvičuje flexi a extenzi jednotlivých prstů, hmota Thera-Band Hand Xtrainer je vhodná jak na studenou, tak i na teplou terapii, zelený - středně měkký.

Kód: 11965
Thera-Band Pro Hand Trainer, latexové pláty 6 ks, červené
198 Kč / ks

Thera-Band Pro Hand Trainer latexové pláty pro pohodlný úchop, 6 ks, červené.

Kód: 262301
Thera-Band PRO Hand Trainer, sada 6 ks
1 480 Kč / ks

Thera-Band Progressive Hand Trainer je systém pro posílení rukou a zápěstí z odolného materiálu pro pohodlné uchopení, sada 6 ks barevně odlišených úrovní odporu. 

Kód: 26200
Thera-Band Hand Exerciser - posilovač rukou gelová kulička, červená - měkká
364 Kč / ks

Posilovače rukou Thera-Band Hand Exerciser slouží zejména k posílení prstů, dlaní, předloktí nebo zápěstí, podporují posílení úchopu a zlepšení pohyblivosti, červená měkká. 

Kód: 12336

Posilovače prstů a dlaně Thera-Band jsou speciální pomůcky, které se využívají pro posilování svalů prstů a dlaně po úrazech ruky, při periferních parézách. Většina pomůcek je zhotovena z materiálu, který lze nahřát nebo nachladit a tím se zvyšuje účinek cvičení.

Posilovače prstů a dlaně na RehabilitačníPomůcky.cz

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní posilovače prstů a dlaně Thera-Band. Posilovače prstů a dlaně Thera-Band používají špičkoví terapeuté a instruktoři fitness. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Rádi Vám s výběrem posilovačů prstů a dlaně poradíme na naší zákaznické lince 800 200 900.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrace