Vzhledem k nařízení vlády od 1.3. 2021 do odvolání je pozastavena možnost osobního odběru v Čestlicích.

Masáž lávovými kameny pro uvolnění napětí

Nejprodávanější

9 položek celkem
Hot Stones sada ohřevových kamenů
ZdarmaZdarma
3 490 Kč / ks

Praktický přenosný ohřevový přístroj Hot Stones obsahuje sadu 16 kusů kamenů, vhodný i na domácí wellness, hmotnost: 3,5 kg rozměry v cm: šířka/délka/výška 35/24/6.

Kód: 559142
Hot Stones - sada 36 lávových kamenů
ZdarmaZdarma
2 150 Kč / ks

Hot Stones sada obsahuje 36 lávových kamenů - osm velkých a čtrnáct středních, šest malých a osm meziprstních v dřevěné krabičce, lávové kameny mají skvělé terapeutické schopnosti.

Kód: SHHOT36TC2
Hot Stones ohřevový přístroj střední
ZdarmaZdarma
2 251 Kč / ks

Hot Stones je ohřevový přístroj ve střední velikosti, rozměry: 38 x 18 x 28 cm, objem: 6 litrů, je opatřen přehledným displejem a digitální regulací o teploty.

Kód: DA01SM
Hot Stones ohřevový přístroj velký
ZdarmaZdarma
3 691 Kč / ks

Hot Stones je velký ohřevový přístroj, rozměry: 56 x 21 x 39 cm, objem: 18 litrů, je opatřen přehledným displejem a digitální regulací o teploty.

Kód: DA02BG
cosiMed masážní olej Hot Stone - 1000 ml
750 Kč / ks

cosiMed masážní olej Hot Stone je kvalitní a má speciální složení ze zastudena lisovaného mandlového oleje, dále obsahuje levandulový a pomerančový olej a extrakt ze santalového...

Kód: 06.19
cosiMed wellness CD Čistá relaxace
348 Kč / ks

Relaxační CD pomůže skvěle navodit atmosféru ve Vašem salónu a prohloubit tak relaxaci a odpočinek. 

Kód: 30210
Hot Stones - domácí set Caldera
ZdarmaZdarma
3 490 Kč / ks

Domácí set obsahuje vše co je pro masáž lávovými kameny potřeba, zahrnuje 19 lávových kamenů, praktickou naběračku pro výlov kamenů, rozměry: 30 x 30 x 19 cm, objem: 3 l,...

Kód: CLAPCAL03
Hot Stones - sada 18 lávových kamenů  + Dárek dle vašeho výběru
1 250 Kč / ks

Hot Stones sada obsahuje celkem 18 lávových kamenů - šest velkých a dvanáct středních v dřevěné krabičce, lávové kameny mají skvělé terapeutické schopnosti. 

Kód: SHHOT18TC
Ohřevový přístroj Caldera
ZdarmaZdarma
5 490 Kč / ks

Speciální přístroj Caldera slouží pro ohřev masážních kamenů o objemu 6 litrů, vnitřní rozměry přístroje jsou 30 x 30 x 9 cm a vnější rozměry jsou 34 x 34 x 16 cm.

Kód: CLAPCAL01

Masáž horkými lávovými kameny pochází z kmenových rituálů amerických indiánů, pro uvolnění napětí v těle. Zkombinováním přikládání horkých kamenů a novodobé techniky masáže vznikne jedinečné uvolnění pro tělo i duši. Masáž lávovými kameny se využívá hlavně v zimních měsících, aby se ztuhlé tělo mrazem uvolnilo a prohřálo. Masáž je jemná a relaxační, vhodná pro lidi se zvýšenou citlivostí. Tato masáž pomáhá detoxikovat organismus, hluboce relaxuje a harmonizuje a vyrovnává energii v těle. Lávové kameny se před masáží dají nahřát do ohřevných přístrojů na zhruba 30-45°C, poté se provede masáž a nakonec se přikládají na záda a přikrývají ručníkem pro úplné prohřátí. Po každé masáži je důležité kameny očistit (vydesinfikovat). Po vyndání z nádoby se opláchnou tekoucí vodou a očistí ručníkem, poté se buď vyvaří, dají se do roztoku s mořskou solí nebo se přidá tea tree olej do vody (stačí 3 kapky). K masáži lávovými kameny se dá využít i speciální masážní olej cosiMed Hot stone. Hot stone masáž je jednou z nejvyužívanějších a nejoblíbenějších masáží po celém světě.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrace