Knihy o tejpování

Nejprodávanější

2 položek celkem

Cena

299300
1299300

Značky

Položek k zobrazení: 2

V naší nabídce naleznete i knihy o tejpování. První z nich je bestseller autorské dvojice Kobrová, Válka - Terapeutické využití tejpování, která nesmí chybět v knihovně žádného terapeuta. Druhou knihou o tejpování je publikace s názvem Terapeutické využití tejpování v lymfologii, která je od již zmíněné autorky Jitky Kobrové, která se tentokrát specificky zaměřuje na možnost ovlivnění lymfatického a s ním úzce souvisejícího kardiovaskulárního systému pomocí lymfotapu.

Knihy o tejpování 

Kromě školení Terapeutické využití Temtex tapu se věnujeme i publikační činnosti. Proto jsme v roce 2012 ve spolupráci s našimi lektory (Kobrová, Válka) a nakladatelstvím Grada připravili knihu o tejpování Terapeutické využití kinesio tapu. Je to první kniha o tejpování s komplexním zpracováním problematiky kinesiotapingu v České republice. Kniha je protkána klinickými diagnózami včetně názorných fotografických ilustrací. Kvalitu této publikace jistě podtrhuje i fakt, že se svými téměř 15-ti tisíci výtisky byla jednoznačně nejprodávanější knihou o tejpování u nás. V roce 2017 na tuto knihu navázala publikace Terapeutické využití tejpování (Kobrová, Válka), která přináší komplexně zpracovanou problematiku tejpování

Knihy o tejpování na RehabilitačníPomůcky.cz

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní knihy o tejpování od nakladatelství Grada. Knihy o tejpování používají pro další vzdělávání i špičkoví terapeuté. Stejně tak si knihu můžete přečíst i jako laici. Rádi Vám s výběrem knihy o tejpování poradíme na naší zákaznické lince 800 200 900.

Doprava s PPL ZDARMA Při nákupu nad 1.799 Kč

Veškeré zboží skladem Více jak 60.000 produktů

Poradíme s výběrem Napište nám či zavolejte

Rychlé doručení Zboží expedujeme v den objednání