Ultrazvukové gely pro citlivou pokožku

Nejprodávanější

2 položek celkem
cosiMed ultrazvukový gel - 500 ml
198 Kč / ks

Vysoce kvalitní gel cosiMed pasuje na všechny typy ultrazvukových hlavic, šetrný k lidské pokožce, přesná aplikace. 

Kód: 03.06
cosiMed ultrazvukový gel - 5000 ml  + Dárek dle vašeho výběru
849 Kč / ks

Vysoce kvalitní gel cosiMed pasuje na všechny typy ultrazvukových hlavic, šetrný k lidské pokožce, přesná aplikace.

Kód: 03.08

Ultrazvukové gely se používají pro práci s ultrazvukem. Po aplikaci na hlavici ultrazvuku zlepšují vodivost ultrazvukového "paprsku" a tím pozitivně ovlivní celý proces aplikace. Gely ultrazvukové zařízení nepoškozují, jsou antialergické, zajišťují skluz, neobsahují mastné látky a z elektrod se snadno odstraňují. Ultrazvukové gely cosiMed jsou vysoce kvalitní a vhodné i pro citlivou pokožku. Naše rada zní: nešetřete na ultrazvukovém gelu a pořiďte si takový, který Vašim pacientům nezpůsobí alergickou reakci.

Proč nakupovat ultrazvukový gel na RehabilitačníPomůcky.cz?

Ultrazvukové gely máme skladem v centrálním distribučním skladu v Čestlicích u Prahy. Objednané zboží si můžete nechat zaslat na Vámi uvedenou adresu nebo si ho osobně vyzvednout ve výdejním místě centrálního distribučního skladu v Čestlicích. Vaším nákupem ultrazvukového gelu na RehabilitačníPomůcky.cz to pro nás nekončí. Snažíme se Vám pomáhat i nadále. Zavolejte nám, rádi Vám poradíme!

Ultrazvukové gely cosiMed

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní ultrazvukové gely od německého výrobce cosiMed. Ultrazvukový gel cosiMed se používá ve špičkových ordinacích pro diagnostiku i terapii. Rádi Vám s výběrem ultrazvukového gelu poradíme na naší zákaznické lince 800 200 900.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrace