Ortézy na záda a bederní pásy Mueller

Nejprodávanější

3 položek celkem
Mueller Adjust-to-fit back support, bederní pás
1 119 Kč

Bederní pás Adjust-to-Fit je navržen, aby pomohl zmírnit bolesti v bederní oblasti způsobenou únavou svalů z fyzické činnosti. Umožňuje plný rozsah pohybu, zároveň poskytuje...

Kód: 6617
Mueller® Adjustable Back Brace, bederní pás
999 Kč

Bederní pás Mueller Adjustable Back Brace poskytuje pevnou podporu a pomáhá zmírnit bolesti zad bez omezení pohybu. Je ideální při artritidě a během sportovních a fyzických...

Kód: 4581
Mueller Back Support w/Suspenders, podpora zad, uni
Akce Doprodej
876 Kč –32 %
599 Kč

Podpora zad Mueller poskytuje podporu při pracovních činnostech, které vyžadují neustálé ohýbání, univerzální velikost pro obvod pasu 66 až 111 cm.

Kód: 252

Ortézy na záda a bederní pásy často bývají věrným společníkem každého, kdo utrpěl nějaké zranění páteře či zad, trpí artrózou nebo namožením zad. Ortézy na záda a bederní pásy od značky Mueller se vyznačují vysokou kvalitou a skvělým zpracováním. Ortézy Vám poskytnou maximální možnou podporu ať už při sportu nebo při denním nošení. Americká značka Mueller nabízí zaručenou kvalitu a pomoc v podobě ortéz na záda a bederních pásů. Všechny nabízené ortézy na záda si po objednání můžete osobně vyzkoušet na jedné z našich prodejen.

Proč si vybrat bederní pás Mueller Adjustable Back Brace

Mueller® Adjustable Back Brace je bederní pás jehož tělo tvoří osm ocelových pružin, které zajišťují pevnou podporu a pohodlí v oblasti bederní páteře. Zpevnění kolem břicha a pasu zajišťuje vnitřní elastický pás. Pomocí vnějšího elastického pásu je možné nastavit potřebný tlak. Bederní pás se může nosit celý den a pasuje na každá záda. Pás je vyroben z prodyšných vláken a je možné ho využít při běžných problémech se zády nebo artritidě. Bederní pás Mueller je univerzální.

Ortézy na záda a bederní pásy na RehabilitačníPomůcky.cz

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní ortézy na záda a bederní pásy od světoznámého výrobce Mueller Sports Medicine. Ortézy na záda a bederní pásy Mueller používají špičkoví sportovci v rámci doléčování svých zranění. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Jsme specialisté na prodej sportovních ortéz na záda Mueller! Rádi Vám s výběrem ortézy poradíme v našich prodejnách nebo telefonicky na zákaznické lince 800 200 900.

  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o. Registrace