Masážní ježci pro rehabilitaci

Nejprodávanější

7 položek celkem
Thera-Band masážní míček ježek, 10 cm, modrý
219 Kč / ks

Masážní míček Thera-Band je pevný a má dlouhou životnost, při jeho použití dochází k uvolnění svalů a podpoře krevního oběhu, modrý, velikost 10 cm.

Kód: 26912
Thera-Band masážní míček ježek, 6 cm, oranžový
129 Kč / ks

Masážní míček Thera-Band je pevný a má dlouhou životnost, při jeho použití dochází k uvolnění svalů a podpoře krevního oběhu, oranžový, velikost 6 cm.

Kód: 26903
Thera-Band masážní míček ježek, 8 cm, žlutý
155 Kč / ks

Masážní míček Thera-Band je pevný a má dlouhou životnost, při jeho použití dochází k uvolnění svalů a podpoře krevního oběhu, žlutý, průměr 8 cm.

Kód: 26902
Rehabiq Masážní míček ježek, červený 8 cm
Novinka
69 Kč / ks

Masážní ježek je skvělá pomůcka pro masáž a uvolnění celého těla. Najde uplatnění při rehabilitaci, v rámci sportovní regenerace nebo při domácí automasáži. Průměr: 8 cm, barva:...

Kód: RIQ-JEZ8
Rehabiq Masážní míček ježek, modrý 10 cm
Novinka
89 Kč / ks

Masážní ježek je skvělá pomůcka pro masáž a uvolnění celého těla. Najde uplatnění při rehabilitaci, v rámci sportovní regenerace nebo při domácí automasáži. Průměr: 10 cm,...

Kód: RIQ-JEZ10
Rehabiq Masážní míček ježek, žlutý 6 cm
Novinka
49 Kč / ks

Masážní ježek je skvělá pomůcka pro masáž a uvolnění celého těla. Najde uplatnění při rehabilitaci, v rámci sportovní regenerace nebo při domácí automasáži. Průměr: 6 cm, barva:...

Kód: RIQ-JEZ6
P1077915 1364x1024 logo yellow
Tip Sleva
207 Kč –4 %
199 Kč / ks

Výhodná sada tří masážních ježků Rehabiq o průměru 6,8 a 10 cm. 

Kód: SADAJEZKU

Masážní ježek pomáhá prokrvovat a stimulovat masírovanou oblast. Masážní ježek se nejčastěji využívá v rehabilitacích nebo při domácích masážích za účelem rekonvalescence po úrazech. Zmírňují také napětí svalů a únavu po sportovním výkonu. Masážní ježci jsou v různých velikostech.

Masážní ježci na RehabilitačníPomůcky.cz 

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní masážní ježky od prověřených dodavatelů. Rádi Vám s výběrem masážních ježků poradíme na naší zákaznické lince 800 200 900.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrace