91 položek celkem

Cena

24916990
124916990

Značky

Položek k zobrazení: 91
Nahoru
Další produkty

V kategorii ortopedické pomůcky naleznete kvalitní ortézy a bandáže Mueller na koleno, kotník, loket nebo zápěstí. Dále jsou zde také bederní pásy nebo ramenní podpory. Pro turisty a sportovce zde nabízíme kvalitní gelové vložky Sorbothane, které nabízejí vysoký stupeň ochrany proti otřesům během sportovních aktivit. Nejen pro rehabilitaci jsou vhodné také korekční pomůcky. Důležité je například zdravé sezení při práci v kanceláři. Pro tyto případy zde máme podkladové válce McKenzie ve více variantách. Pro posílení trupového svalstva nabízíme zkosený sedací klín.

K čemu slouží ortopedické pomůcky

Ortopedické pomůcky zlepšují funkci pohybového aparátu, kdy následkem úrazu, nemoci, vrozených vad nebo svalovým a kloubním přetížením dochází k poškození. Při fatálních úrazech, kdy dochází k trvalému poškození nebo amputaci končetiny jsou končetiny nahrazeny částečnými nebo úplnými protézami. Vhodné ortopedické pomůcky však vytvářejí pasivní podporu, kterou je nutné kompenzovat vhodným cvičením, které doporučí kvalifikovaný fyzioterapeut.

Druhy ortopedických pomůcek:

- bandáže

- ortézy (horních končetin, dolních končetin a trupu)

- protézy

- dlahy a límce

- bederní pásy

- korektory

- kompresní návleky, podkolenky a ponožky

- vložky do boty a podpatěnky

 

Ortopedické pomůcky na RehabilitačníPomůcky.cz

Na našem e-shopu si můžete objednat z velkého množství ortopedických pomůcek. Nabízíme řadu kvalitních ortéz a bandáží od americké značky Mueller Sports Medicine, které uspokojí každého kdo hledá vysoce kvalitní ortopedické pomůcky. Rádi Vám s výběrem ortézy nebo bandáže poradíme na naší zákaznické lince 800 200 900.

Doprava s PPL ZDARMA Při nákupu nad 1.799 Kč

Veškeré zboží skladem Více jak 60.000 produktů

Poradíme s výběrem Napište nám či zavolejte

Rychlé doručení Zboží expedujeme v den objednání