Vzhledem k nařízení vlády od 1.3. 2021 do odvolání je pozastavena možnost osobního odběru v Čestlicích.

Tréninková závaží Thera-Band

Nejprodávanější

3 položek celkem
Thera-Band set tréninkových závaží, 1,1 kg, modrý
790 Kč / ks

Tréninkové závaží Thera-Band je vhodné na zápěstí i kotníky, neoprenový povrch, měkké polstrování, snadno se čistí, každé závaží váží 1,1 kg.

Kód: 25872
Thera-Band set tréninkových závaží, 450 g, červený
590 Kč / ks

Tréninkové závaží Thera-Band je vhodné na zápěstí i kotníky, neoprenový povrch, měkké polstrování, snadno se čistí, každé závaží váží 450 g.

Kód: 25870
Thera-Band set tréninkových závaží, 700 g, zelený
738 Kč / ks

Tréninkové závaží Thera-Band je vhodné na zápěstí i kotníky, neoprenový povrch, měkké polstrování, snadno se čistí, každé závaží váží 700 g.

Kód: 25871

Tréninková závaží Thera-Band je chytré řešení pro Váš trénink. Ať už cvičíte doma nebo rádi běháte venku, vždy se dostanete do fáze, že by bylo dobré přidat zátěž a zvýšit tréninkový plán posilování. Je tu možnost několika řešení: činky a závaží. Máme pro Vás proto pohodlné závaží na nohy i ruce. Tréninková závaží Thera-Band jsou na suchý zip, jsou polstrovaná a je možnost je koupit v několika hmotnostech. Chystáte se na svůj první závod nebo už jste pokročilý běžec? Vyberte si z nabídky našich tréninkových závaží na nohy i ruce od společnosti Thera-Band.

Tréninkové závaží na RehabilitačníPomůcky.cz

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní tréninkové závaží Thera-Band. Tréninkové závaží Thera-Band používají špičkoví terapeuté a instruktoři fitness. Stejně tak je vhodné například pro domácí použití. Rádi Vám s výběrem tréninkového závaží poradíme na naší zákaznické lince 800 200 900.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrace