Videonávody

tejpovani840x472

Videonávody na tejpování

V těchto videonávodech se dozvíte jak správně tejpovat např. zápěstí, koleno, krk, lýtko atd. po různých úrazech, operacích či jiných poranění. Všechny videonávody jsou komentované a ukazují, jak tejpovací pásku správně použít při konkrétních zdravotních potíží. Před samotným tejpováním si nezapomeňte pokožku pořádně umýt a osušit, aby tejp co nejlépe držel. Ve videoukázkách jsou použity tejpy značky Temtex a speciální nůžky na tejpování.

jak sprácně rehabilitovat

Cyklus videí
"JAK SPRÁVNĚ REHABILITOVAT"

Tyto videonávody Vám pomohou, jak máte správně rehabilitovat po operacích a úrazech v případě, že jste se nedostali k nějakému specialistovi či fyzioterapeutovi a budete cvičit sami doma. Cyklem videí Vás provedou fyzioterapeuti z Rehabilitace Rehasport, kteří Vám jednotlivé cviky ukáží a vysvětlí. Dostanou se k Vám tak rady a triky, které se v nemocnicích či jiných rehabilitačních zařízeních třeba nedozvíte.

videonávody na cvičení

Videonávody na cvičení s posilovací gumou Thera-Band

Tato videa přinášejí seznam cviků, které lze provádět s posilovací gumou Thera-Band. Je v nich ukázáno správné držení těla a provedení celého cviku. Videonávody jsou samostatně rozděleny podle toho, jakou část těla chcete posilovat. V ukázkách je použita také podložka na cvičení Thera-Band.

Theragun PRO

Videonávody s perkusivním přístrojem Theragun PRO

Videonávody Vám ukáží jak správně pracovat s perkusivním přístrojem nové generace. Theragun PRO představuje nejvýkonnější komerční přístroj na perkusivní terapii s funkcemi a vlastnostmi, které profesionálové znají a kterým důvěřují. Videonávody jsou pouze v angličtině.

Theragun G3PRO videonávody

Videonávody s perkusivním přístrojem Theragun G3PRO

Videonávody Vám ukáží jaké použít úhly a nástavce při masáži ramen, krku, paží a dalších svalových skupin. Theragun je moderní masážní přístroj pro perkusivní terapii s dvěma rychlostmi a 16 mm amplitudou. Videonávody jsou pouze v angličtině.

Theragun G2PRO videonávody

Videonávody pro správné zacházení s masážním přístrojem Theragun G2PRO

Videonávody ukazují, jak zacházet a v jakém úhlu mít hlavici při masáži různých svalových skupin. Theragun je masážní přístroj pro rázovou terapii, který slouží k uvolnění svalového tonu. Podívejte se, jakými různými způsoby se dá Theragun použít. Videonávody jsou pouze v angličtině.

 Spophy_Flossband_lifestyle_forearm

Videonávody Spophy Flossband

Videonávody ukazují, jak zacházet s kompresní terapeutickou páskou Spophy Flossband.

Podívejte se, jakými různými způsoby se dá Spophy Flossband použít.

15838-7_rehabiq-balancni-cocka--33-cm--modra

Videonávody na cvičení s balanční čočkou Rehabiq

Videonávody Vám ukáží jak správně cvičit s balanční čočkou Rehabiq.

Cvičení s balanční čočkou Rehabiq zlepšuje koordinaci, celkovou kondici nebo rovnováhu.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení