Vzhledem k nařízení vlády od 1.3. 2021 do odvolání je pozastavena možnost osobního odběru v Čestlicích.

Inhalátory DeVilbiss

Nejprodávanější

Inhalátor DeVilbiss AirForce One
Inhalátor DeVilbiss AirForce One + Dárek dle vašeho výběru
Novinka
Momentálně nedostupné
Kód: 9007
 
1 424 Kč / ks
Inhalátor DeVilbiss AirForce Mini
ZdarmaZdarma
 
2 890 Kč / ks
Detail
2 položek celkem
Inhalátor DeVilbiss AirForce Mini
Novinka
ZdarmaZdarma
2 890 Kč / ks

Inhalátor DeVilbiss AirForce Mini je přenosný a lze jej používat kdekoliv, pro děti a dospělé, váha 217 g, rozměry: délka: 110 mm, výška: 45 mm, šířka: 68 mm.

Kód: 2510
Inhalátor DeVilbiss AirForce One
Novinka
1 424 Kč / ks

Inhalátor DeVilbiss AirForce One je vhodný pro domácnosti a nemocnice, kompaktní, tichý chod, váha 1,5 kg, rozměry: 19,5 x 9,5 x 15 cm.

Kód: 9007

Inhalátor je přístroj vhodný k léčbě onemocnění horních a dolních cest dýchacích (astma, rýma, alergie a další onemocnění plic). Inhalátory fungují na bázi rozprašovače léčiv a snadno se dostanou do dýchacích cest. Inhalace pročistí dýchací cesty a usnadňuje vykašlávání a to vede k rychlejšímu zotavení. Inhalace také zabraňují ucpání nosní dutiny a zánětu středního ucha. Inhalátor se může použít i z preventivních důvodů, pokud je někdo často nemocný. Do inhalátoru se mohou použít různé solné roztoky, léčivé minerální vody a přípravky. Odborný název pro tento přístroj je nebulizátor.

Inhalátory na RehabilitačníPomůcky.cz

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní inhalátory od prověřených dodavatelů. Rádi Vám s výběrem inhalátoru poradíme na naší zákaznické lince 800 200 900.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrace