Dezinfekční prostředky k rychlému zabíjení bakterií

Nejprodávanější

9 položek celkem

Cena

1191290
11191290

Značky

Položek k zobrazení: 9

Dezinfekční prostředky se nejčastěji používají v nemocnicích, v zubních ordinacích, kuchyních a koupelnách k ničení bakterií, virů nebo plísní. Antibakteriální a dezinfekční prostředky můžeme použít k dezinfekci povrchů ve zdravotnických zařízeních nebo v domácnostech. Důležitá je také dezinfekce rukou tam kde je zvýšený výskyt mikrobů. Dezinfekční prostředky jsou nezbytné při čištění nástrojů v laboratořích, na operačních sálech nebo v kosmetických salónech.

Dezinfekční prostředky CaviCide a CaviWipes

Dezinfekční prostředky CaviCide a CaviWipes jsou doporučovány k použití na vybavení zdravotnických zařízení včetně jednotek intenzivní péče. CaviCide a CaviWipes jsou čistící prostředky, které se používají na neporézní povrchy zdravotnických prostředků. Chrání před bakteriemi MTB způsobujícími tuberkulózu, virem HIV-1, viry HBV a HCV způsobujícími hepatitidu B a C a bakteriemi MRSA (zlatý stafylokok). Dezinfekční ubrousky a spreje CaviCide a CaviWipes mají také prokazatelné účinky v usmrcování lidského koronaviru.

Dezinfekční ubrousky a spreje na RehabilitačníPomůcky.cz

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní dezinfekční ubrousky a spreje od prověřených dodavatelů. Rádi Vám s výběrem dezinfekčních ubrousků a sprejů poradíme na naší zákaznické lince 800 200 900.

Doprava s PPL ZDARMA Při nákupu nad 1.799 Kč

Veškeré zboží skladem Více jak 60.000 produktů

Poradíme s výběrem Napište nám či zavolejte

Rychlé doručení Zboží expedujeme v den objednání