Saunové esence pro lepší zdravý

Nejprodávanější

9 položek celkem
cosiMed esence do sauny Alpské byliny - 1000 ml  + Dárek dle vašeho výběru
749 Kč / ks

cosiMed esence do sauny Alpské byliny navozuje příjemný pocit uvolnění a relaxace, obsahuje přírodní esenciální oleje. 

Kód: 04.08
cosiMed esence do sauny Citron a Pomeranč - 1000 ml
749 Kč / ks

cosiMed esence do sauny Citron a Pomeranč navozuje příjemný pocit uvolnění a relaxace, obsahuje přírodní esenciální oleje.

Kód: 04.12
cosiMed esence do sauny Citronová tráva - 1000 ml
749 Kč / ks

cosiMed esence do sauny Citronová tráva navozuje příjemný pocit uvolnění a relaxace, obsahuje přírodní esenciální oleje, má antibakteriální a antiseptické účinky.

Kód: 04.26
cosiMed esence do sauny Eukalyptus a Mentol - 1000 ml
749 Kč / ks

cosiMed esence do sauny Eukalyptus a Mentol navozuje příjemný pocit uvolnění a relaxace, obsahuje přírodní esenciální oleje, pomáhá uvolnit horní cesty dýchací, pomáhá při...

Kód: 04.01
cosiMed esence do sauny Horská borovice - 1000 ml
749 Kč / ks

cosiMed esence do sauny Horská borovice navozuje příjemný pocit uvolnění a relaxace, obsahuje přírodní esenciální oleje, pomáhá při nachlazení, má antiseptické účinky,...

Kód: 04.24
cosiMed esence do sauny Ledová máta - 1000 ml
749 Kč / ks

cosiMed esence do sauny Ledová máta navozuje příjemný pocit uvolnění a relaxace, obsahuje přírodní esenciální oleje, má aromaterapické účinky, uvolňuje horní dýchací cesty,...

Kód: 04.14
cosiMed esence do sauny Meduňka - 1000 ml
749 Kč / ks

cosiMed esence do sauny Meduňka navozuje příjemný pocit uvolnění a relaxace, obsahuje přírodní esenciální oleje, uvolňuje stres a napětí, působí proti alergiím, křečím,...

Kód: 04.28
cosiMed esence do sauny Třešeň - 1000 ml
749 Kč / ks

cosiMed esence do sauny Třešeň navozuje příjemný pocit uvolnění a relaxace, obsahuje přírodní esenciální oleje, uvolňuje stres a napětí. 

Kód: 04.22
cosiMed esence do sauny Zelené jablko - 1000 ml  + Dárek dle vašeho výběru
749 Kč / ks

cosiMed esence do sauny Zelené jablko navozuje příjemný pocit uvolnění a relaxace, obsahuje přírodní esenciální oleje, uvolňuje stres a napětí.

Kód: 04.18

Pro saunování bychom měli volit kvalitní 100% přírodní produkty. Pouze pravé přírodní saunové esence dokážou povznést saunování na neopakovatelný kulturní zážitek. Přírodní saunové esence příznivě ovlivňují lidskou mysl, emoce a náladu. Dále stimulují imunitní systém, nervový systém a rovněž stimulují a podporují lidský organismus. V této kategorii si můžete vybrat esence pro sauny, které se vyrábějí pouze z přírodních složek obsahujících čisté esenciální oleje a silice. Saunové esence jsou nezbytným doplňkem pro saunové ceremoniály. Nabízené esence pro sauny cosiMed se používají v ředěné formě s vodou. V nabídce naleznete například cosiMed esence do sauny citron a pomeranč, alpské byliny, horská borovice, zelené jablko, třešeň atd.

Saunové esence na RehabilitačníPomůcky.cz

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní saunové esence od německého výrobce cosiMed. Saunové esence cosiMed používají špičková wellness centra. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Jsme specialisté na prodej saunových esencí cosiMed! Rádi Vám s výběrem saunové esence poradíme v našich prodejnách nebo telefonicky na zákaznické lince 800 200 900.

  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o. Registrace