Kompresní lymfodrenážní přístroje

Nejprodávanější

7 položek celkem

Cena

1199039799
11199039799

Značky

Položek k zobrazení: 7

Lymfodrenáž je léčebná metoda, která zmírňuje otoky a zajišťuje správné fungování lymfatického systému. Lymfodrenáž se doporučuje v případě chronických žilních onemocnění, celulitidy, poruch prokrvení, bércových vředů, artrózy nebo k urychlení regenerace těla.

V současné době je na trhu kompresní lymfodrenážní přístroj nové generace Spophy. Může se využívat v rámci regenerace po sportovním tréninku, pro relaxaci nebo pro zahřátí před samotným sportovním výkonem.

Terapie s kompresními kalhotami

Kompresní kalhoty mohly donedávna, kvůli vysoké pořizovací ceně, využívat pouze specializovaná zdravotnická zařízení a vrcholoví sportovci v rámci těch nejlepších sportovních klubů. Doba však výrazně pokročila a dnes si signifikantních výhod kompresní terapie mohou dopřát také rekreační sportovci a navíc ještě v pohodlí vlastního domova. Právě pro rekreační sportovce je důležitá maximální podpora rychlé regenerace, protože často nemají k dispozici vlastního maséra nebo fyzioterapeuta. Kompresní lymfodrenážní přístroje díky postupnému nafukování vzduchových komor optimálně stimulují tok lymfy a napomáhají regeneraci po sportovním výkonu, čímž následně pomáhají sportovci dosáhnout vyššího výkonu v tréninku nebo v soutěži. Kompresní kalhoty však najdou své uplatnění i při zranění, kdy výrazně zkracují dobu rehabilitace poranění svalů, šlach nebo kloubů a přispívají k dřívějšímu návratu k pohybu.

Doprava ZDARMA Při nákupu nad 2.000 Kč

Veškeré zboží mámeskladem

Poradíme s výběrem Napište nám či zavolejte

Rychlé doručení Zboží expedujeme v den objednání