4 položek celkem

Cena

299899
1299899

Značky

Položek k zobrazení: 4

Gelové vložky Sorbothane mají širokou možnost použití během různorodých tréninkových aktivit. Gelové vložky do bot Sorbothane mají speciální materiál „Coolmax“, který je prodyšný a odvádí přebytečnou vlhkost. Gelové vložky Sorbothane mají svrchní antibakteriální vrstvu, která zamezuje výskytu bakterií způsobené nadměrným pocením při sportovních aktivitách. Výhodou gelových vložek Sorbothane je, že si je každý uživatel může upravit podle svého chodidla.

Gelové vložky Sorbothane Double Strike

Nejvíce prodávaný model v rámci značky Sorbothane je model Double Strike, který umí absorbovat dvojnásobnou dávku otřesů. Sportovci ho proto využívají na nejintenzivnější tréninkové aktivity jako je například vytrvalostní běh. Double Strike má zabudovanou podpatěnku a komfortní tvarovaní, které maximalizují účinek.

Gelové vložky Sorbothane Single Strike

Gelové vložky Single Strike jsou ideální volbou při chronických bolestech paty. Tyto gelové vložky ocení hlavně golfisté a turisté často chodící do přírody. Vhodné jsou i pro osoby, které například v zaměstnání tráví většinu času na nohou. Single Strike se díky své konstrukci vejdou také do užších bot (např. kopaček). Díky materiálu, který pohlcuje otřesy, mohou pomoci při bolestech paty, patní ostruze, plantární fascii nebo bolestech okostic.

Gelové vložky Sorbothane Sorbo Pro

Gelové vložky Sorbothane Sorbo Pro jsou vhodné pro sportovce s vysokou pronací nohy. Pronace je stav, kdy se chodidlo vychyluje směrem dovnitř. Sorbo Pro nastavují ideální osu chodidla během sportovních aktivit. Sorbo Pro jsou ideální pro atlety a sportovní aktivity jako netball, badminton nebo tenis. Gelové vložky do bot Sorbo Pro jsou vhodné při bolestech paty, nestabilitě kotníku, plantární fascii, bolestech kolene a bolestech okostic.

Gelové podpatěnky Sorbothane Heel Pad

Podpatěnky Heel Pad poskytují oporu zejména na patu při nízko a středně intenzivních aktivitách jako je golf. Sorbothane Heel Pad se vyznačují nízkou hmotností a antibakteriální svrchní vrstvou. Heel Pads jsou ideální pro každodenní použití ve všech typech obuvi. Podpatěnky pomáhají při problémech s Achillovou šlachou a jako prevence proti bolestem okostic.

Doprava s PPL ZDARMA Při nákupu nad 1.799 Kč

Veškeré zboží skladem Více jak 60.000 produktů

Poradíme s výběrem Napište nám či zavolejte

Rychlé doručení Zboží expedujeme v den objednání