Masážní pomůcky Thera-Band

Nejprodávanější

6 položek celkem
Thera-Band masážní váleček na chodidla
305 Kč

Jednoduchá a efektivní masážní pomůcka poskytuje úlevu od bolestí nohou spojených s námahou, může se ohřát nebo ochladit, kompaktní velikost a snadná přenositelnost, průměr 4 cm.

Kód: 56150
Thera-Band masážní míček ježek, 10 cm, modrý
219 Kč

Masážní míček Thera-Band je pevný a má dlouhou životnost, při jeho použití dochází k uvolnění svalů a podpoře krevního oběhu, modrý, velikost 10 cm.

Kód: 26912
Thera-Band masážní míček ježek, 6 cm, oranžový
129 Kč

Masážní míček Thera-Band je pevný a má dlouhou životnost, při jeho použití dochází k uvolnění svalů a podpoře krevního oběhu, oranžový, velikost 6 cm.

Kód: 26903
Thera-Band masážní míček ježek, 8 cm, žlutý
155 Kč

Masážní míček Thera-Band je pevný a má dlouhou životnost, při jeho použití dochází k uvolnění svalů a podpoře krevního oběhu, žlutý, velikost 8 cm.

Kód: 26902
Thera-Band Roller - cestovní masážní váleček, zelený  + Dárek dle vašeho výběru
744 Kč

Masážní váleček Thera-Band Roller dočasně tlumí bolest a přizpůsobí se každé části těla, může být ochlazen pro větší účinnost. 

Kód: 12011
Thera-Band Roller - masážní váleček, zelený
744 Kč

Masážní váleček Thera-Band Roller dočasně tlumí bolest a přizpůsobí se každé části těla, může být ochlazen pro větší účinnost.

Kód: 12010

V sekci masážní pomůcky Thera­-Band najdete masážní pomůcky, které usnadňují práci masérovi, ale dají se použít i pro automasáž v pohodlí domova. Masážní pomůcky Thera-­Band jsou multifunkční a vhodné pro masáž zad, chodidel a rukou. Jejich účinek spočívá ve zmírnění bolesti a poskytnutí úlevy v postižené oblasti. Mezi masážní pomůcky se řadí Thera-Band masážní váleček na chodidla, Thera­-Band Roller masážní váleček zelený a Thera-­Band Roller cestovní masážní váleček zelený. Thera­-Band masážní váleček na chodidla je ideální pro unavené, namožené nebo bolavé nohy, kdy poskytuje úlevu od bolesti. Thera-­Band Roller masážní váleček zelený a Thera-­Band Roller cestovní masážní váleček zelený je vyrobený z pružné přírodní gumy. Dočasně tlumí bolest vzniklou od zánětu.

Masážní pomůcky na RehabilitačníPomůcky.cz

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní masážní pomůcky Thera-Band. Masážní pomůcky Thera-Band používají špičkoví terapeuté a instruktoři fitness. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Rádi Vám s výběrem masážních pomůcek poradíme v našich prodejnách nebo telefonicky na zákaznické lince 800 200 900.

  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o. Registrace