Vzhledem k nařízení vlády od 1.3. 2021 do odvolání je pozastavena možnost osobního odběru v Čestlicích.

Masážní pomůcky Thera-Band

Nejprodávanější

6 položek celkem
Thera-Band Roller - cestovní masážní váleček, zelený  + Dárek dle vašeho výběru
744 Kč / ks

Masážní váleček Thera-Band Roller dočasně tlumí bolest a přizpůsobí se každé části těla, může být ochlazen pro větší účinnost. 

Kód: 12011
Thera-Band Roller - masážní váleček, zelený
744 Kč / ks

Masážní váleček Thera-Band Roller dočasně tlumí bolest a přizpůsobí se každé části těla, může být ochlazen pro větší účinnost.

Kód: 12010
Thera-Band masážní míček ježek, 10 cm, modrý
219 Kč / ks

Masážní míček Thera-Band je pevný a má dlouhou životnost, při jeho použití dochází k uvolnění svalů a podpoře krevního oběhu, modrý, velikost 10 cm.

Kód: 26912
Thera-Band masážní míček ježek, 6 cm, oranžový
129 Kč / ks

Masážní míček Thera-Band je pevný a má dlouhou životnost, při jeho použití dochází k uvolnění svalů a podpoře krevního oběhu, oranžový, velikost 6 cm.

Kód: 26903
Thera-Band masážní míček ježek, 8 cm, žlutý
155 Kč / ks

Masážní míček Thera-Band je pevný a má dlouhou životnost, při jeho použití dochází k uvolnění svalů a podpoře krevního oběhu, žlutý, průměr 8 cm.

Kód: 26902
Thera-Band masážní váleček na chodidla
Akce
305 Kč / ks

Jednoduchá a efektivní masážní pomůcka poskytuje úlevu od bolestí nohou spojených s námahou, může se ohřát nebo ochladit, kompaktní velikost a snadná přenositelnost, průměr 4 cm.

Kód: 56150

Masážní pomůcky Thera-­Band jsou multifunkční a vhodné pro masáž zad, chodidel a rukou. Jejich účinek spočívá ve zmírnění bolesti a poskytnutí úlevy v postižené oblasti a dají se použít i pro automasáž v pohodlí domova. Mezi oblíbené masážní pomůcky Thera-Band patří praktický cestovní váleček, který se dokonale přizpůsobí jakékoliv části těla. Masážní pomůcka Thera-Band Foot Roller zmírňuje zánět a bolest v chodidle. Masážní pomůcky Thera-Band jsou vyrobené z kvalitních materiálů a jsou maximálně ergonomické.

Masážní pomůcky Thera-Band na RehabilitačníPomůcky.cz

V naší nabídce naleznete kvalitní masážní pomůcky Thera-Band, ale i dalších prověřených dodavatelů. Rádi Vám s výběrem masážních pomůcek Thera-Band poradíme na naší zákaznické lince 800 200 900.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrace