Podložky na cvičení

Vzhledem k jejich ideální velikosti a tvrdosti, nedochází při cvičení k nežádoucímu přetěžování páteře, kloubů, svalů a šlach. Podložky na cvičení Thera-Band se vyrábějí v modré, červené a zelené barvě. Podložky SKLZ jsou navržené špičkovými profesionálními trenéry a jsou na nich znázorněny tréninkové cviky.


k čemu slouží podložka na cvičení 

Podložky na cvičení slouží k efektivnímu cvičení nebo k podložení posilovací lavice. Jsou také vhodné na cvičení na tvrdém povrchu. Podložky na cvičení se uplatní v rehabilitaci, ve fitness nebo gymnastice. Cvičební podložka Thera-Band je odolná a vhodná pro všechny druhy cvičení. Cvičební podložka poskytuje podporu pro každého uživatele. Podložky Thera-Band a SKLZ mají nízkou hmotnost, jsou voděodolné, jsou příjemné na dotek a snadno se udržují.

Podložky na cvičení na RehabilitačníPomůcky.cz

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní podložky na cvičení Thera-Band a SKLZ. Podložky na cvičení Thera-Band a SKLZ používají špičkoví terapeuté a instruktoři fitness. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Rádi Vám s výběrem podložek na cvičení poradíme v našich prodejnách nebo telefonicky na zákaznické lince 800 200 900.

 

Nejprodávanější

999
294519992945
Značky

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.