Tréninkové pomůcky na basketbal SKLZ

Nejprodávanější

42 položek celkem
SKLZ 6X Hurdles, tréninkové překážky set 6
1 559 Kč

Všestranné překážky SKLZ Hurdles jsou skvělou tréninkovou pomůckou pro rozvoj rychlosti a hbitosti, jsou lehké a odolné, balení obsahuje 6 kusů překážek, praktická přenosná...

Kód: H6IN-001
SKLZ Agility Cones, tréninkové kužely set 20
649 Kč

Tréninkové kužely SKLZ Agility Cones jsou dobrým pomocníkem pro trénink zrychlení a změny směru, jsou vhodné pro všechny sporty, 20 kuželů ve čtyřech barvách.

Kód: SAQ-HSC01-02
SKLZ D-Man Pro, nastavitelná figurína obránce
ZdarmaZdarma
4 419 Kč

Nastavitelná figurína obránce SKLZ D-Man Pro pro efektivní trénink střelby, driblingu a přihrávání, nastavitelná výška 1,5 až 2,7 m, váha je 2,2 kg.

Kód: BBALL-DMAN-001
SKLZ D-Man, tréninková figurína obránce
ZdarmaZdarma
2 079 Kč

Nastavitelná figurína obránce SKLZ D-Man pro efektivní trénink střelby, driblingu a přihrávání, nastavitelná výška 1,9 až 2,5 m, podstavec.

Kód: DMBK-000-02
SKLZ Dribble Stick, driblingový trenažér
ZdarmaZdarma
2 599 Kč

Driblingový trenažér SKLZ Dribble Stick zlepšuje držení těla, rychlost a hbitost, dobrá pomůcka pro trenéry na všech úrovních. 

Kód: DRBSTX-000
SKLZ Elevation Ladder, překážkový koordinační žebřík
1 299 Kč

SKLZ Elevation Ladder kombinuje překážky a koordinační žebřík, je ideální pro trénink koordinace a pohyblivosti, praktické pouzdro pro rychlou a snadnou přepravu. 

Kód: APD-ELAD-02
SKLZ Lightweight Control Basketball, malý basketbalový míč lehký
779 Kč

Basketbalový míč SKLZ Official Weight Control Basketball je ideální tréninková pomůcka pro zesílení prstů zápěstí a předloktí.

Kód: LHT-CT-BBALL
SKLZ Official Weight Control Basketball, malý basketbalový míč střední
889 Kč

Basketbalový míč SKLZ Official Weight Control Basketball je ideální tréninková pomůcka pro zesílení prstů zápěstí a předloktí, míč má obvod 56,5 cm.

Kód: OFF-CT-BBALL
SKLZ Pro Mini Hoop Ball, basketbalový mini míč 13 cm
181 Kč

Malý basketbalový míček pro Mini Hoop Ball o průměru 13 cm.

Kód: HP04-BALL
SKLZ Pro Mini Hoop Micro Ball, basketbalový míč micro 10 cm
155 Kč

Soft Foam Ball o průměru 10 cm je ideální pro každý koš SKLZ Pro Mini Hoop.

Kód: SPMH-MIC-BALL
SKLZ Pro Training 2" Agility Cones, tréninkové kužele 5 cm set 20
889 Kč

SKLZ Pro Training Agility Cones jsou nezbytnou tréninkovou pomůckou pro rozvoj hbitosti a rychlosti, jejich čtvercová základna poskytuje větší stabilitu, balení obsahuje 20 ks.

Kód: TIAC-001
SKLZ Pro Training 6" Agility Cones, tréninkové kužele 15 cm set 4
649 Kč

SKLZ Pro Training Agility Cones jsou nezbytnou tréninkovou pomůckou pro rozvoj hbitosti a rychlosti, jejich čtvercová základna poskytuje větší stabilitu, balení obsahuje 4 ks.

Kód: SIAC-001
SKLZ Quick Ladder Pro, rychlostní tréninkový žebřík
1 559 Kč

Rychlostní tréninkový žebřík SKLZ Quick Ladder Pro je skvělá tréninková pomůcka k rozvoji všech potřebných tréninkových dovedností, 305 cm dlouhý, 7 příček, 43 cm široký.

Kód: LADD-001
SKLZ Quick Ladder, koordinační žebřík
857 Kč

Koordinační žebřík SKLZ Quick Ladder je skvélá tréninková pomůcka pro rozvoj rychlosti, rovnováhy a kontroly těla, 11 plochých nastavitelných příček, zahrnuje tašku pro...

Kód: SAQ-SL01-02
SKLZ Recoil 360, elastické tréninkové lano
1 559 Kč

Elastické tréninkové lano SKLZ Recoil 360 pro maximalizaci výkonu, rychlosti a skoků, jeho součástí je odolný pás, odpor v rozmezí 6,8 až 22,7 kg.

Kód: SAQ-VPRB01-02
ShootingTarget ProdHero s Kód: SHTAR-100-04
ShotSpotz prodhero Kód: SHSPZ-000-04
SKLZ Double Double, doskokový trenažér
889 Kč

Doskokový trenažer SKLZ Double Double rozvíjí trénink správné trajektorie, vhodný pro všechny basketbalové koše jednoduchá manipulace.

Kód: BBDBL-100-02
SKLZ Speed Hurdle Pro, rychlostní překážka set 6
ZdarmaZdarma
2 079 Kč

Rychlostní překážky SKLZ Speed Hurdle Pro jsou tréninkovou pomůckou pro rozvoj rychlosti a pohyblivosti, lze nastavit tři výšky, obsahuje 6 překážek a tašku. 

Kód: SPH2-001
SKLZ Pro Training Agility Bands, tréninkové pásky set 4
649 Kč

Tréninkové pásky SKLZ Pro Training Agility Bands jsou ideálním prostředkem na trénink hbitosti a cviků na výbušnou sílu, sada 4 kusů s přenosnou taškou. 

Kód: PTAB-BAND-001
SKLZ Pro Training 9" Agility Cones, tréninkové kužely 23 cm set 8
779 Kč

SKLZ Pro Training Agility Cones jsou nezbytnou tréninkovou pomůckou pro rozvoj hbitosti a rychlosti, jejich čtvercová základna poskytuje větší stabilitu, balení obsahuje 8 ks.

Kód: NIAC-001
Nahoru
Další produkty

Správná basketbalová výbava jde s rukou v ruce s intenzivním tréninkem, které přinášejí excelentní výsledky jak na hřišti tak i mimo něj. Se SKLZ už není problém si najít správné tréninkové pomůcky. Tato společnost je lídrem v oblasti vývoje inovativních tréninkových pomůcek jako je třeba "SKLZ Rapid Fire" (tréninková síť na basketbal), která funguje jako vraceč, který Vám vždy hází míče nazpátek. Dále jsou tu tréninkové kužele, střelecké značky, tréninkové figuríny obránců, korektory střeleckého úchopu a další tréninkové pomůcky z kterých si určitě vyberete.

  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o. Registrace