Masážní přípravky

Nejprodávanější

70 položek celkem
cosiMed čokoládová masáž EXKLUSIV - 250 ml
549 Kč

cosiMed čokoládová masáž EXKLUSIV obsahuje kvalitní ingredience jako čisté kakao, kokosový a jojobový olej a bambucké máslo, doporučujeme používat za tepla. 

Kód: 01.56
cosiMed kokosový olej (kbA) - 500 g
348 Kč

cosiMed kokosový olej vyniká svými antibakteriálními a antioxidačními účinky, obsahuje vitamíny a esenciální mastné kyseliny, je vhodný na drobné oděrky nebo pokožku spálenou...

Kód: 30024
cosiMed masážní a tělový mandlový olej Zimní kouzlo - 1000 ml
551 Kč

cosiMed masážní a tělový mandlový olej Zimní kouzlo je směs kvalitních a vonných esenciálních olejů, hydratuje pokožku a je vhodný pro každodenní péči o tělo. 

Kód: 30236
cosiMed masážní emulze Ginkgo-Limetka - 1000 ml
549 Kč

cosiMed masážní emulze Ginkgo-Limetka je vhodná na nejrůznější masáže, posiluje paměť, koncentraci a má pozitivní vliv na krevní oběh, ekonomické balení, dobrá...

Kód: 14.51
cosiMed masážní emulze Grep a Zázvor - 1000 ml
549 Kč

cosiMed masážní emulze Grep a Zázvor je vhodná na nejrůznější masáže, šetrný i k citlivé pokožce, ekonomické balení, dobrá roztíratelnost.

Kód: 14.57
cosiMed masážní emulze hřejivá - 250 ml
299 Kč

cosiMed masážní emulze hřejivá je přípravek na použití při tepelné terapii, prohřívá tělo a dochází k lepší cirkulaci krve a uvolnění svalů, pomáhá k rychlejší regeneraci. 

Kód: 01.31
cosiMed masážní emulze Mango a Meloun - 1000 ml  + Dárek dle vašeho výběru
549 Kč

cosiMed masážní emulze Mango a Meloun je vhodná na nejrůznější masáže, šetrný i k citlivé pokožce, uvolňuje stres, ekonomické balení, dobrá roztíratelnost.

Kód: 14.72
cosiMed masážní emulze Meruňka a Vanilka - 1000 ml
549 Kč

cosiMed masážní emulze Meruňka a Vanilka je vhodná na nejrůznější masáže, šetrný i k citlivé pokožce, uvolňuje stres, ekonomické balení, dobrá roztíratelnost.

Kód: 14.19
cosiMed masážní emulze Neutral - 1000 ml
379 Kč

cosiMed masážní emulze Neutral je vhodná na nejrůznější masáže, šetrná i k citlivé pokožce, pro wellness procedury, ekonomické balení, dobrá roztíratelnost.

Kód: 14.04
cosiMed masážní emulze Neutral - 5000 ml
1 690 Kč

cosiMed masážní emulze Neutral je vhodná na nejrůznější masáže, šetrná i k citlivé pokožce, pro wellness procedury, ekonomické balení 5 l, dobrá roztíratelnost.

Kód: 14.05
cosiMed masážní emulze Ostružina - 1000 ml
549 Kč

cosiMed masážní emulze Ostružina je kvalitní přípravek vhodný pro wellness masáže, šetrný k pokožce, osvěžující vůně dodá tělu pocit uvolnění. 

Kód: 14.76
cosiMed masážní krém - 500 ml
299 Kč

cosiMed masážní krém je přípravek vhodný pro jakoukoliv masáž, vhodný pro citlivou pokožku, neutrální vůně. 

Kód: 01.22
cosiMed masážní krém na nohy - 500 ml
319 Kč

Masážní krém na nohy CosiMed má dobrou přilnavost a je vhodný i na citlivou pokožku, je ideální pro reflexní masáž nohou a pro silovou masáž. 

Kód: 01.75
cosiMed masážní krém na obličej - 50 m
299 Kč

cosiMed masážní krém na obličej je vhodný pro lymfatickou, relaxační nebo kosmetickou masáž, hydratuje, dobře se roztírá. 

Kód: 01.76
cosiMed masážní krém proti bolesti - 500 ml
369 Kč

Masážní krém proti bolesti cosiMed je vhodný pro citlivou pokožku a na všechny typy masáží, dobře se roztírá, má neutrální vůni. 

Kód: 01.77
cosiMed masážní olej Acai - 1000 ml
399 Kč

Masážní olej Acai je vyroben z modrých plodů stejnojmenné palmy, která se používá v jihoamerické medicíně, dodává klid a potřebné uvolnění, má vysoký obsah antioxidantů. 

Kód: 31602
cosiMed masážní olej Acai - 250 ml
189 Kč

Masážní olej Acai je vyroben z modrých plodů stejnojmenné palmy, která se používá v jihoamerické medicíně, dodává klid a potřebné uvolnění, má vysoký obsah antioxidantů.

Kód: 31600
cosiMed masážní olej Citrón - 1000 ml
329 Kč

Masážní olej Citrón je vhodný pro povzbuzující masáž nebo jako terapie pro unavené svaly, neobsahuje konzervanty ani barviva, vhodný pro citlivou pokožku.

Kód: 01.03
cosiMed masážní olej Citrón - 250 ml
149 Kč

Masážní olej Citrón je vhodný pro povzbuzující masáž nebo jako terapie pro unavené svaly, neobsahuje konzervanty ani barviva, vhodný pro citlivou pokožku.

Kód: 01.39
cosiMed masážní olej Citrón - 5000 ml
1 499 Kč

Masážní olej Citrón je vhodný pro povzbuzující masáž nebo jako terapie pro unavené svaly, neobsahuje konzervanty ani barviva, vhodný pro citlivou pokožku.

Kód: 01.04
Nahoru
Další produkty

Pod pojmem masážní přípravky si lze představit nejrůznější prostředky, vhodné jak pro profesionální maséry a salóny, tak pro jednotlivce a domácnosti. Masážní přípravky, které nabízíme, vynikají vysokou kvalitou použitých ingrediencí. Přírodní složení pečuje o pokožku a zároveň ji nedráždí. V našem sortimentu se můžete seznámit s tradiční německou wellness značkou cosiMed. Masážní přípravky cosiMed mají perfektní kluznost, a tak poskytují masérovi skvělé podmínky pro vykonání té nejlepší masáže.

Masážní přípravky cosiMed

V nabídce máme klasické masážní oleje jak s neutrální vůní, tak s příměsí přírodních esenciálních olejů. Dále nabízíme oblíbené masážní emulze, masážní krémy a také luxusní masážní svíčky jejichž vůně a teplota masážního vosku poskytují prvotřídní relaxaci. V kategorii masážní přípravky naleznete také luxusní čokoládovou masáž, jež hýčká Vaše smysly i tělo a veškeré potřebné vybavení pro orientální masáž lávovými kameny.

Masážní přípravky na RehabilitačníPomůcky.cz

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní masážní přípravky od německého výrobce cosiMed. Masážní přípravky cosiMed používají špičkoví maséři ve wellness, ale také maséři reprezentačních týmů a sportovních klubů. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Rádi Vám s výběrem masážních přípravků poradíme v našich prodejnách nebo telefonicky na 800 200 900.

  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o. Zasíláme i na Slovensko Registrace