Fitness pomůcky SKLZ

Nejprodávanější

SKLZ Massage Bar, masážní tyč
 
889 Kč
Detail
SKLZ Med Ball, medicinbal 6,8 kg
 
1 949 Kč
Detail
87 položek celkem
SKLZ 6X Hurdles, tréninkové překážky set 6
1 559 Kč

Všestranné překážky SKLZ Hurdles jsou skvělou tréninkovou pomůckou pro rozvoj rychlosti a hbitosti, jsou lehké a odolné, balení obsahuje 6 kusů překážek, praktická přenosná...

Kód: H6IN-001
SKLZ AccuStick, akupresurní masážní tyč
571 Kč

SKLZ akupresurní masážní tyč je vhodná před a po sportovním výkonu, umožňuje proniknout hlouběji do svalů, urychluje regeneraci a je lehká a přenosná. 

Kód: ACST-001
SKLZ Core Wheels, posilovací kolečka
1 299 Kč

Kvalitní a lehká posilovací kolečka SKLZ Core Wheels jsou ideální na posilování horní části těla, ergonomické rukojeti. 

Kód: APD-CW01-02
SKLZ Door Anchor, dveřní kotva
129 Kč

Dveřní kotva SKLZ Anchor může být připevněna k jakýmkoliv dveřím a je vhodná pro odporové kabely do 45 kg.

Kód: PRO-DA01-10
SKLZ Dual Handles, cvičební dvojitá rukojeť
519 Kč

SKLZ Dual Handles představuje širokou rukojeť nabízející plný rozsah pohybu a mohou být kombinovány s dalším příslušenstvím SKLZ. 

Kód: SWVH-HNDL-04
SKLZ Elevation Ladder, překážkový koordinační žebřík
1 299 Kč

SKLZ Elevation Ladder kombinuje překážky a koordinační žebřík, je ideální pro trénink koordinace a pohyblivosti, praktické pouzdro pro rychlou a snadnou přepravu. 

Kód: APD-ELAD-02
SKLZ Flex Quick Change Handle, cvičební rukojeť
257 Kč

Flexibilní cvičební rukojeť SKLZ Flex Quick Change Handle rozšiřuje tréninkové možnosti může být kombinována se všemi kabely řady SKLZ Training Pro.

Kód: PRO-QCFH01-06
SKLZ HOPZ 2.0, multifunkční cvičební set s expandéry
1 689 Kč

Odrazový trenažér SKLZ HOPZ 2.0 rozvíjí výbušnost a dynamiku svalů v nohou a posiluje další svalové skupiny. Tato tréninková pomůcka je vhodná pro basketbal, fotbal nebo...

Kód: APD-HOPZXG01
SKLZ Hydro-Roller, láhev na vodu v masážním válečku
1 299 Kč

SKLZ Hydro-Roller je masážní válec a láhev na vodu v jednom, obsah láhve je 828 ml, je vyroben z pevné ušlechtilé oceli. 

Kód: PERF-HYDRO-006
SKLZ Chop Bar, cvičební tyč
999 Kč

Cvičební tyč SKLZ Chop Bar pomáhá rozvíjet sílu trupu např. pro golf, házenou nebo badminton, lze ji kombinovat s ostatními tréninkovými pomůckami SKLZ. 

Kód: SWVB-CHP-04
SKLZ Lateral Resistor Pro, cvičební set s expandéry na nohy
889 Kč

Cvičební set s expandéry na nohy SKLZ Lateral Resistor Pro pomáhá zlepšovat rychlost do stran a akceleraci, snadná výměna tréninkových kabelů.

Kód: APD-LRXG01
SKLZ Massage Roller (AccuRoller), masážní tyč
779 Kč

Masážní tyč SKLZ Massage Roller zvyšuje krevní oběh, uvolňuje napjaté svaly a regeneruje tkáně a svaly, je nastavitelná a poskytuje dobrou přilnavost.

Kód: APD-ACRL01-04
SKLZ Med Ball, medicinbal 2,7 kg
1 299 Kč

Medicinbaly SKLZ jsou ideální pomůckou pro trénink síly, rychlosti, koordinace, pohyblivosti a hbitosti, protiskluzový povrch, váha: 2,7 kg.

Kód: MBRT-RTL-006
SKLZ Med Ball, medicinbal 3,6 kg
1 429 Kč

Medicinbaly SKLZ jsou ideální pomůckou pro trénink síly, rychlosti, koordinace, pohyblivosti a hbitosti, protiskluzový povrch, váha: 3,6 kg.

Kód: MBRT-RTL-008
SKLZ Med Ball, medicinbal 4,5 kg
1 589 Kč

Medicinbaly SKLZ jsou ideální pomůckou pro trénink síly, rychlosti, koordinace, pohyblivosti a hbitosti, protiskluzový povrch, váha: 4,5 kg.

Kód: MBRT-RTL-010
SKLZ Med Ball, medicinbal 5,4 kg
1 689 Kč

Medicinbaly SKLZ jsou ideální pomůckou pro trénink síly, rychlosti, koordinace, pohyblivosti a hbitosti, protiskluzový povrch, váha: 5,4 kg.

Kód: MBRT-RTL-012
SKLZ Med Ball, medicinbal 6,8 kg
1 949 Kč

Medicinbaly SKLZ jsou ideální pomůckou pro trénink síly, rychlosti, koordinace, pohyblivosti a hbitosti, protiskluzový povrch, váha: 6,8 kg.

Kód: MBRT-RTL-015
SKLZ Medicine Ball Rack, stojan na medicinbaly
4 679 Kč

Do stojanu SKLZ Medicine Ball Rack můžete uložit 6 medicinbalů, stabilní a snadno sestavitelná konstrukce o rozměrech 1,58 x 0,4 x 0,3 m a váze 10 kg.

Kód: MBRT-RACK-01
Nahoru
Další produkty

Fitness tréninkové pomůcky od SKLZ pro každodenní cvičení v pohodlí domova, posilovnách, fitness centrech či venku. V této sekci najdete masážní pomůcky, které usnadňují regeneraci svalů po těžkém tréninku nebo také slouží k rozehřátí před tréninkem, ale dají se použít i pro masáž v pohodlí domova. Cvičební a posilovací gumy, které jsou v nabídce ve 4 stupních odporu. Medicinbaly s nimiž si zvýšíte vytrvalost, sílu, dynamiku a rychlost zapojení svalů do svalových smyček, což vede k zlepšení koordinace pohybu a celkové pohybové zdatnosti. Potřebujete rozvíjet výbušnou sílu svalů, nebojte, jsou zde i zátěžové pomůcky, cvičební expandéry či tréninkový trenažér.

Fitness pomůcka SKLZ Recoil

Jednou z nejprodávanějších pomůcek na fitness je tréninkové odporové lano SKLZ Recoil. Čím dál jste vzdáleni, tím větší vzniká mezi Vámi a sparing partnerem odpor, který může být v rozsahu 360 stupňů. Můžete s ním tedy trénovat do všech směrů. Tato odporová tréninková pomůcka dokáže vyvinout zátěž až do téměř 23 kg. Se SKLZ Recoil mohou sportovci maximalizovat výkon, rychlost a vertikální skok.

  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o. Zasíláme i na Slovensko Registrace