České jednorázové nano roušky Rehabiq s certifikací

České jednoroázové nano roušky RehabiqÚčinná ochrana proti virům je dnes denním tématem, konkrétně dnes bojujeme proti nemoci COVID-19. Na jaře jsme si poradili velmi dobře včasným zavedením ochranných pomůcek, které výrazně omezují šíření kapénkových infekcí - roušek. Českým vědeckým pracovníkům dal tento soupeř velikosti 80-150 nanometru impulz k dalšímu posunu a vytvořili unikátní materiál AntiMicrobeWeb R, ze kterého jsou vyrobeny české jednorázové nano roušky Rehabiq.

Nano rouška Rehabiq

Autorkou a technoložkou tohoto materiálu je Češka Ing. Marcela Munzarová, která se nanotechnologiemi zabývá více než 15 let a v zahraničí je dokonce přezdívána "Nanolady". Vývoj materiálu AntiMicrobeWeb R trval téměř rok. AntiMicrobeWeb R je jedinečný uspořádáním vláken, které tvoří účinnou mechanickou bariéru v podobě nanovlákenné membrány. Prostory mezi jednotlivými vlákny jsou tak malé, že riziko průchodu viru je velmi nepravděpodobné.

Roušky vyrobené z tohoto unikátního českého nano materiálu prokázaly spolehlivou ochranu při laboratorním testováním s výsledkem nepropustnosti částic na 99,9%. Testování proběhlo v jedné z dvou akreditovaných odborných laboratořích Nelson Labs (USA). Díky tomu bylo možné nano roušky certifikovat jako zdravotnický prostředek I. třídy.

Pro srovnání je dobré uvést, že respirátory FFP3 prokázaly ochranu na 98% a to i přes to, že plně přiléhají k obličeji na rozdíl od klasického, skládaného tvaru roušky. Rouška má střih ústenky, ale na rozdíl od ní má i přes hustou síť nanovláken mnohem vyšší prodyšnost (200 l/ m2/s), což umožňuje snadnější dýchání. Roušky navíc potvrdili spolehlivou účinnost ochrany až na 12 hodin.

Proč používat české jednorázové nano roušky z Liberce Rehabiq? Nanorouška Rehabiq jednorázová

S nano rouškami Rehabiq nemusíte mít strach z původu a nemusíte pochybovat o spolehlivosti. Jednorázové nano roušky Rehabiq jsou vyráběny i certifikovány v České republice. Oproti jiným nano rouškám bez certifikace jsou navíc cenově dostupné pro všechny. 

Nyní, v druhé vlně koronavirus zasáhl Českou republiku mnohem silněji a počty nově nakažených denně stoupají. Ochraňte sebe i své okolí použitím nano roušky a umožněte celé společnosti vrátit se do hry.

 

 

České jednorázové nano roušky Rehabiq s účinností 12 hodin, 50 ksČeské jednorázové nano roušky Rehabiq s účinností 12 hodin, 10 ks