Foam roller

                                                          

Masážní válec Foam Roller SKLZ

Foam roller je anglický výraz pro "pěnový válec", ale setkáte se i s termíny masážní pěnový válec nebo třeba masážní válec. Foam roller používají především sportovci jako automasážní pomůcku před, ale i po výkonu. Cvičební a rehabilitační pomůcka foam roller by neměla chybět u žádného sportovního týmu.

Foam roller od SKLZ

Kvalitní masážní válce vyrábí také světový výrobce tréninkových pomůcek SKLZ. Produkt SKLZ Barrel Roller je ideální pomůckou na protahování a zvýšení svalové pružnosti. Masážní válec se může používat před i po sportovním výkonu. Masážní válec SKLZ Travel Barrel Roller Firm je speciálně navržen pro cestovaní a jeho kompaktní rozměry umožňují masáž prakticky kdekoliv.

Masážní válec SKLZ Travel Barrel Firm

Foam roller od Thera-Band

Foam rollery vyrábí celá řada výrobců, ale pouze světový leader cvičebních a rehabilitačních pomůcek Thera-Band má ve svém širokém sortimentu cvičebních pomůcek foam roller se třemi obaly s různou tuhostí.    

Masážní válec Thera-Band

zpět

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení