Lymfotaping - Terapeutické využití tejpování v lymfologii + Dárek dle vašeho výběru

Kód: 27101825
299 Kč / ks 272 Kč bez DPH
Skladem (52 ks)

Obsah knihy se zabývá problematikou pooperačních otoků a lymfedémů. Kniha je primárně určena pro lymfoterapeuty, ale poslouží dobře i studentům bakalářských a magisterských oborů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lymfotaping přináší žádaný a efektivní doplněk ke standardní léčbě otoků. Autor se tentokrát specificky zaměřuje na možnost ovlivnění lymfatického a s ním úzce souvisejícího kardiovaskulárního systému pomocí lymfotapu. Kniha nabízí rekapitulaci a rozšíření potřebných znalostí tejpování tak, aby čtenáři byli schopni plynule navázat na bestseller Terapeutické využití tejpování.

Obsah se zabývá problematikou poúrazových a pooperačních otoků, ale také lymfedémy, včetně možnosti alternativních drenážních cest lymfotapem. Pozornost je věnována i ošetření jizev.

Kniha je primárně určena pro lymfoterapeuty z řad rehabilitačních lékařů, fyzioterapeutů, ergoterapeutů, zdravotních sester, masérů a jiných lékařských a nelékařských odborníků. Dále je vhodná pro studenty, a to zejména nelékařských bakalářských a magisterských oborů specializujících se na zdravotnictví.

Publikace je také ideální pro absolventy kurzu Terapeutické využití Temtex tapu.

Dárek k nákupu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
5
5x
4
0x
3
4x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 11.9.2019
Knihu Lymfotaping jsem často využíval během studia fyzioterapie. Je v ní spousta užitečných informací, které se později dají využít v praxi.
5
Avatar autora | 30.8.2019
Tato kniha mi výrazně rozšířila obzor v problematice lymfedému . Jsem začínající fyzioterapeut a při studiu se mi hodila.
  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o. Registrace