Masážní krémy pro reflexní masáže

Nejprodávanější

4 položek celkem
cosiMed masážní krém - 500 ml
299 Kč

cosiMed masážní krém je přípravek vhodný pro jakoukoliv masáž, vhodný pro citlivou pokožku, neutrální vůně. 

Kód: 01.22
cosiMed masážní krém na nohy - 500 ml
319 Kč

Masážní krém na nohy CosiMed má dobrou přilnavost a je vhodný i na citlivou pokožku, je ideální pro reflexní masáž nohou a pro silovou masáž. 

Kód: 01.75
cosiMed masážní krém na obličej - 50 m
299 Kč

cosiMed masážní krém na obličej je vhodný pro lymfatickou, relaxační nebo kosmetickou masáž, hydratuje, dobře se roztírá. 

Kód: 01.76
cosiMed masážní krém proti bolesti - 500 ml
369 Kč

Masážní krém proti bolesti cosiMed je vhodný pro citlivou pokožku a na všechny typy masáží, dobře se roztírá, má neutrální vůni. 

Kód: 01.77

Sekce masážní krémy nabízí méně tradiční masážní přípravky, a to masážní krémy. Masážní krémy se vyznačují tužší konzistencí a tím pádem i nižší kluzností. Svojí povahou jsou vhodné pro reflexní masáže nebo kosmetické masáže obličeje. Z masážních krémů nabízíme cosiMed masážní krém, cosiMed masážní krém proti bolesti, cosiMed masážní krém na obličej a cosiMed masážní krém na nohy.

Masážní krémy na RehabilitačníPomůcky.cz

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní masážní krémy od německého výrobce masážních přípravků cosiMed. Masážní krémy cosiMed používají špičkoví maséři i terapeuté z lázeňských provozů. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Rádi Vám s výběrem masážního krému poradíme v našich prodejnách nebo telefonicky na zákaznické lince 800 200 900.

  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o. Registrace