Nové produkty v našem sortimentu

Výhodná sada masážních ježků RehabiqRok 2021 byl pro nás byl velice plodný - kromě nového vzhledu našeho e-shopu jsme zařadili do prodeje další skvělé produkty a tím obohatili náš stávající sortiment. Pojďme se podívat co zajímavého nám tento rok přinesl.

 

 

Masážní ježci nikdy nezklamou a mají spoustu výhod - jsou přenosné, lehké a především nabízí skvělou masáž. Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. V naší nabídce máme hned tři velikosti o průměru 6, 8 a 10 cm. Všechny velikosti jsou k dostání také v jedné výhodné sadě.

 

 

Myslíme i na zdravé sezení - jednou z novinek jsou proto bederní opěrky Rehabiq, které byly vyvinuty ve spolupráci se špičkovými  terapeuty. Bederní opěrky efektivně uleví od bolesti při dlouhodobém sezení v kanceláři nebo na cestách. Bederní opěrky nabízíme ve dvou variantách podle váhy - měkká je do 95 kg a tvrdá je od 95 kg. 

České jednorázové respirátory Rehabiq 

 

Jako alternativu k nano rouškám jsme zařadili do prodeje nano respirátory Rehabiq, které chrání uživatele až 12 hodin, jsou maximálně prodyšné a mají filtrační účinnost 99,9%. Na výběr jsou dvě balení - po pěti nebo pětadvaceti kusech. Na vyzkoušení si lze také koupit jeden kus.

 

Parafínová vanička HOME

 

Parafínové zábaly jsou v současné době velmi oblíbenou wellness procedurou. Na domácí i profesionální použití pro Vás máme ekonomicky výhodnou parafínovou vaničku HOME. Další výhodou této vaničky je skladnost.

 

 

Myslíme i na sportovce a jejich trénink - rychlostně - koordinační pomůcka SKLZ Speed Web jim pomůže zlepšit hbitost a výbušnost.

Hokejový indoorový set SKLZ 

 

Pro menší aktivní děti máme hokejový set SKLZ Pro Mini Hockey, který může být použit venku i doma a mohou si procvičit třeba střelbu na branku nebo nájezdy.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení