Novinka v sortimentu Theragun

Theragun G2PRO je novodobý moderní přístroj s vysokou amplitudou pro rázovou terapii, která poskytuje unaveným svalům rychlou regeneraci a úlevu od bolesti. Theragun G2PRO je určen lidem, kteří chtějí žít život bez bolesti. Ať už jste vrcholový sportovec, fitness nadšenec, osobní trenér nebo jen aktivní člověk, který Theragun-masážní přístrojo sebe pečuje a nechce trpět žádnými bolestmi svalů, vždy je vhodným řešením terapie s G2PRO, který nabízí přirozený přístup ke zlepšení Vašeho fyzického zdraví. Je přenosný, lehký, snadno použitelný a má kompaktní design.

Theragun byl vynalezen chiropraktikem Jasonem Werslandem, poté co měl nehodu na motorce, která mu způsobila silné bolesti v oblasti zad a páteře. Proto se rozhodl najít způsob jak se s bolestí vypořádat. Zkusil rázovou terapii, kterou si on sám pro sebe definuje jako: "Forma hluboké manipulace s měkkými tkáněmi". Představte si sbíječku, která vám pomáhá snížit bolest tím, že uvolňuje namáhanou tkáň a svalová vlákna, čímž se urychlí doplnění glykogenu, zlepší se prokrvení, zklidní se CNS a tak dojde k urychlení celkové regenerace. To je Theragun G2PRO, který přináší nový druh terapie pro ty, kteří hledají způsob jak zlepšit svalovou regeneraci.

Přístroj Theragun G2PRO se spouští ještě předtím, než začnete své tělo masírovat. Pomalu aplikujte lehký tlak a pohybujte hlavicí G2PRO po bolestivém bodu 60-90 sekund a poté plynule přejděte k dalšímu. Tímto způsobem lze namasírovat celé tělo, avšak celotělová masáž by neměla přesáhnout dobu 15 minut. Dopřejte si masáž 2-3x denně. Nepoužívejte přístroj G2PRO na Vaši hlavu, otevřené rány nebo genitální oblast.

 

Kdo Theragun používá?

Například Mat Fraser Mistr světa v CrossFit games

Mat Fraser žije s mottem "Těžká práce se vyplatí". Tomuto 28-letému chlapíkovi se jeho úsilí vyplácí. V roce 2014 a 2015 se umístil na druhém místě v CrossFit Games. V roce 2016 získal dokonce titul Mistra světa v CrossFit Games a ten si obhájil i v roce 2017 a 2018. Mat trénuje 360 dní v roce s jediným cílem, nepřijít o svůj titul a stále vyhrávat. Nevynechá žádný trénink ani když se cítí unavený nebo se věci nedaří, prostě si jde za svým cílem. Nikdo není tak daleko jako Mat Fraser, který odhodlaně pracuje i na svých slabostech než jen na výkonu a každou chybu, kterou na sobě zpozoruje, se snaží napravit. Jediný faktor, který by mu zabránil v dalším získávání titulů v CrossFit Games v dalších letech by bylo zranění a nebo ukončení jeho kariéry světového sportovce. To je důvod, proč Mat používá pouze ty nejlepší nástroje pro regeneraci na trhu a každý den si udělá čas na to, aby tělo 100% uvolnil a připravil na další trénink.

Mat Fraser - TheraGun

 

Proč používat masážní přístroj Theragun k regeneraci?

Mat říká:

"V období tréninku se tělo pere se stresem a námahou, která jsou na něj vyvíjena. Ve snaze lépe se vypořádat s budoucím tréninkem, se tělo pokusí obnovit/zregenerovat všechny svoje hodnoty na vyšší úroveň než byly předtím. Tato adaptace je tím, co zvýší náš výkon během soutěže. To nás činí zdravějšími a silnější. Abychom z toho vytěžili co nejvíce potřebujeme, aby se tělo na 100% z tréninku zadaptovalo, než půjde na další. Čím rychleji se tělo zregeneruje, tím více můžeme vytěžit z našeho tréninku a tím většího pokroku dosáhnout."

Jak správně používat přístroj Theragun?

Regenerace je nezbytná po každém tréninku, protože umožňuje svalům se uvolnit a snížit tak riziko možného zranění. Theragun G2PRO představuje přenosný masážní stroj, který svými přesnými a důraznými nárazy uleví od bolesti a aktivně regeneruje svaly. Kombinací amplitudy, kmitočtu a točivého momentu lze Theragun využít před, během i po každém tréninku.

Před cvičením se Theragun G2PRO používá pro lepší prokrvení svalů, což pozitivně ovlivňuje i svalovou koordinaci a tělovou mobilitu.  Různými sestavami a cviky Theragun G2PRO aktivuje ztuhlé svaly, zlepší prokrvení a tím zvýší i výkon při tréninku. Po cvičení snižuje Theragun G2PRO bolest svalů, hydratuje fasciální tkáň a zabraňuje a odstraňuje tuhost svalů pro rychlejší regeneraci. Když totiž cvičíme, vyrábíme metabolické vedlejší produkty. Nejběžnější produkt je laktát. Pokud se vedlejší produkty akumulují, významně tak ovlivní kontraktilní funkci svalové tkáně, což snižuje výkon. Není-li  akumulace těchto metabolitů zastavena, mohou tyto látky zůstat ve svalu a tím tělo unavovat a zpomalovat při podávání nejvyššího výkonu.

Pokud máte zájem o optimalizaci Vaší regenerace, pak je Theragun G2PRO pro Vás tím nejlepším nástrojem na trhu.

 Mat Faser