Novinky v našem sortimentu

Vážení zákazníci,

novinkou v naší nabídce je sada silikonových baněk Spophy Cupping Set, které lze využít při terapii fascií, k uvolnění či aktivaci svalů, pro efektivní regeneraci nebo lymfatickou masáž.

Spophy Cupping Set - sada silikonových baněk

 

Spophy Compression and Recovery Socks, kompresní podkolenky

Sportovci a fyzicky pracující jistě ocení kompresní podkolenky Spophy Compression and Recovery Socks, které se vyznačují vysokou kompresí a dokonalou ochranou při extrémní zátěži.

 

Revoluční fitness pomůcka BlazePod je ideální pro rozvoj koordinace a celkové kondice. Tato reakční světla umožňují téměř neomezenou variabilitu při tréninku. Dostupné jsou ve dvou variantách - v sadě po 4 nebo 6 kusech.

BlazePod

 

Masážní ježek

Oblíbenou pomůckou v rámci relaxačních cvičení a reflexní terapii jsou masážní ježci, které máme v pěti různých průměrech - 5,5, 6, 7, 8 nebo 10 cm.

 

Balanční podložka nebo balanční čočka slouží pro posílení hlubokého trupového svalstva, při prevenci a léčbě bolesti zad. Vybírat můžete ze 4 barevných variant.

Balanční čočka

 

NAQI

Belgickou značku NAQI jsme zařadili, protože vyrábějí kvalitní masážní emulze. Vybrat si můžete například sportovní regenerační gel, hřejivý gel nebo masážní chladivou emulzi.

 

Pro sportovce máme kompresní lymfodrenážní přístroj nové generace NormaTec Pulse 2.0, který má prokazatelný regenerační efekt. NormaTec Pulse 2.0 je vhodný pro sporty, při kterých je potřeba snížit napětí, bolest ve svalech a zároveň zvýšit výkonnost.

NORMATEC PULSE 2.0

 

 

Věříme, že Vás nové produkty zaujaly. V případě, že máte nějaké zajímavé nápady k vylepšení dejte nám vědět na info@rehasport.cz nebo volejte naší zákaznickou linku 800 200 900.

Váš Rehasport tým