Health Brands s. r. o.

Provozovatelem e-shopu RehabilitačníPomůcky.cz je Health Brands s.r.o. zabývající se importem, výrobou a distribucí produktů pro Vaši terapii. Začátkem roku 2009 jsme v České republice a na Slovensku rozběhli prodej tejpovacích pásek Temtex. Ještě před prázdninami téhož roku jsme uspořádali první kurz Terapeutické využití Temtex tapu. Od té doby naše vzdělávací programy pro zdravotnický personál neustále vylepšujeme.

Vydejni_misto_Ricany_Strasin

Postupně jsme rozšiřovali i náš sortiment - nejprve o gel proti bolesti Biofreeze. V průběhu několika let jsme se vypracovali mezi středoevropskou špičku v distribuci rehabilitačních pomůcek, což jsme umocnili naším vstupem na maďarský trh. V roce 2015 jsme do našeho portfolia ve výhradním zastoupení zařadili cvičební a rehabilitační pomůcky Thera-Band, masážní přípravky cosiMed a na podzim ještě Mueller Sports Medicine. V následujících letech jsme zařadili i tréninkové pomůcky SKLZ, masážní přístroje Theragun, kvalitní gelové vložky Sorbothane, pomůcky pro sportovní fyzioterapeuty Spophy, přípravky na problematickou pokožku a pleťové masky Spaderm a rehabilitační a kompenzační pomůcky Rehabiq.

Momentálně máme více než 2000 skladových položek připravených k okamžité expedici v centrálním distribučním skladě v Říčanech, odkud zasíláme objednávky do Polska, Maďarska, Slovenska a České republiky.

Naše společnost nabízí svým zákazníkům pouze ty nejkvalitnější rehabilitační pomůcky, tejpovací pásky, tréninkové pomůcky a masážní pomůcky a přístroje od prověřených dodavatelů. Našimi klienty jsou sportovní fyzioterapeuté, maséři, ale i soukromá a státní rehabilitační zařízení. Naše produkty využívají přední čeští sportovci a jejich terapeuté.

Naším cílem je nabízet nejširší sortiment kvalitních rehabilitačních, kompenzačních, ortopedických a cvičebních pomůcek na jednom místě, podpořený perfektní logistikou a bezproblémovou komunikací. Hlavní prioritou je pro nás spokojenost zákazníků, proto Vám nabízíme vysokou kvalitu produktů, osobní přístup, férové ceny a rychlé doručení.

Zároveň se chováme zodpovědně k přírodě a životnímu prostředí. Naše společnost je zapojena do systému sběru a recyklace obalových odpadů EKO-KOM a ekologické likvidace a zpětného odběru elektrozařízení REMA. Stali jsme se také jednou z prvních firem, které aktivně podporují projekt Sázíme Česko realizující výsadbu lesů v České republice.