Ortéza na loket

Ortézy na loket pomáhají stabilizovat klouby a ulehčují práci šlachám. Mezi nejčastější problémy patří tenisový nebo oštěpařský loket. Loketní ortézy Mueller vynikají kvalitním zpracováním a jsou maximálně prodyšné a odolné. Hodí se na sport i pro každodenní pracovní činnosti.

Ortéza na loket Mueller Life care

Ortéza na loket Mueller Life Care™ for Her

Ortéza na loket Mueller Life Care™ for Her je cíleně navržena pro jeho i její každodenní potřeby v libovolném věku. Odlišnost je pouze v barevném provedení. Ortéza na loket poskytuje komfortní a spolehlivou ochranu a udrží Vás aktivní. Díky technologii Aegis Microbe Shield Vás ochrání proti růstu mikrobům a kontroluje či eliminuje jakékoliv skvrny, zápach a opotřebení. Ortéza na loket Mueller Life Care™ je vyrobena tak, aby nebyla vidět pod žádným oděvem. V kritických kompresních místech obsahuje gelové ochranné polštářky a přizpůsobí se všem křivkám a tvarům. Ortéza na loket je uzpůsobena pro celodenní nošení. Tato kvalitní ortéza neškrtí, nevyhrnuje se a dokonale přilne na pokožku.

zpět

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení