PHARMA Parafín na zábaly, perličky, 52°C, 1 kg + Dárek k nákupu dle vašeho výběru

Kód: 482-1
249 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Parafín se aplikuje v tekuté formě jako zábal na ruce/nohy nebo lokální tělový zábal. Parafín se rozpouští v kombinovaných ohřevových přístrojích a působí do nejhlubších vrstev pokožky, prohřívá a uvolňuje zatuhlé svalstvo. 

Detailní informace

Doprava s PPL ZDARMA Při nákupu nad 1.799 Kč

Veškeré zboží skladem Více jak 60.000 produktů

Poradíme s výběrem Napište nám či zavolejte

Rychlé doručení Zboží expedujeme v den objednání

Detailní popis produktu

Terapeutický parafín vysoké kvality s bodem tání 52 °C. Tento typ čistého bílého parafínu se aplikuje v tekuté formě jako parafínový zábal na ruce/nohy nebo jako lokální tělový zábal. Parafín lze naředit s parafínovým olejem pro dosažení ideální terapeutické parafínové směsi. Parafín se rozpouští v parafínových vaničkách, parafínových lázních nebo v kombinovaných ohřevových přístrojích. Nahřátý kosmetický vosk působí do nejhlubších vrstev pokožky, důkladně prohřívá a uvolňuje zatuhlé svalstvo. Kromě pozitivních účinků při léčbě pohybového aparátu, je parafín velmi přínosný i v oblasti kosmetiky. Parafín má pozitivní účinek proti tvorbě vrásek a zároveň je pokožka po aplikaci parafínového zábalu výborně připravená na nanesení dalších kosmetických přípravků.

Použití PHARMA Parafínu na zábaly v parafínové vaničce: 

Oddělte perličky parafínu ještě před otevřením plastového balení. Sejměte víko z parafínové vaničky a vysypte požadované množství perličkového parafínu do ohřevového přístroje. Teplotu tání i tuhnutí lze regulovat přilitím parafínového oleje v poměru 1:10. Platí všeobecné pravidlo: čím více parafínového oleje přidáte, tím delší dobu zůstane parafín v aplikovatelné formě pro zábaly. Čím více parafínového oleje dáte do parafínu, tím více bude i tzv. mazlavější. To není vždy žádoucí. Proto buďte opatrní. Dávkování parafínového oleje se musí zvážit dle typu a požadavků na terapie.

Parafín se ideálně ohřívá/rozpouští v parafínové vaničce.

Dávkování parafínového oleje: 

Pakliže se vám bude tvořit na povrchu lázně tenká struska parafínu, můžete přidat parafínový olej v poměru 1:10 nebo můžete opatrně zvýšit ohřev např. o 1 – 2 °C.

Účinky PHARMA Parafínu na zábaly:

  • uvolňuje svaly a klouby
  • zlepšuje krevní oběh a prokrvení
  • blahodárně působí i na nervovou soustavu
  • připraví pokožku na aplikaci dalších kosmetických přípravků

Doplňkové parametry

Kategorie: Parafín pro spa a wellness
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…
5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KM Avatar autora | 9.6.2021
Skvělá cena za tento výrobek.
5
MS Avatar autora | 24.10.2020
Produkt je dobrý, doporučuji

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: