Půjčovna hlezenní motodlahy SP3

5380

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

DO ODVOLÁNÍ NELZE PŮJČIT MOTODLAHY Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ. 

ZA POCHOPENÍ DĚKUJEME!

Motodlaha Artromot SP3 pro plynulý pasivní pohyb horního a dolního hlezenního kloubu. Je vhodná pro CPM terapii.

Ovládá se dálkovým ovladačem s čipovou kartou, kam se ukládají individuální léčebná data z rehabilitace pacienta, která se následně mohou přenést do počítače. Jednoduché ovládání, displej s obrázky a snadná přestavba pro pravostrannou a levostrannou rehabilitaci umožňují co nejefektivnější léčbu, maximální ergonomii a anatomicky správný pohyb končetin.

Botička a opěrka lýtka jsou z omyvatelného materiálu, což je dobré na rychlou údržbu. Rehabilitace hlezenního kloubu může probíhat v sedě nebo v leže. 

Motodlaha Artromot SP3 nabízí tyto speciální programy: zahřívací program (postupné zvyšování rozsahu pohybu), oscilace (opakování mezních 10° vícekrát), protažení (pozvolné navýšení rozsahu pohybu o 5°), zpětný chod jako bezpečnostní prvek, regulace rychlosti (plynule od 20° do 200°/ min.), regulace času cvičení (doba trvání terapie od 1 - 300 min.), možnost pauzy v krajních polohách ( 0 sekund - 59 minut) a asynchronní chod motorů (lze vypnout jeden z motorů pro izolovaný pohyb). Motodlaha umožňuje rozsah pohybu plantární / dorzální flexe 50° – 0° – 40° a inverze / everze 40° – 0° – 20°. Rozměry motodlahy jsou 78,0 x 42,5 x 49,5 x 21,5 cm a hmotnost 11 kg.

Hlezenní motodlaha SP3 je vhodná pro artrotomie a artroskopie, artrolýzy, stabilní osteosyntézy, při zásazích na měkkých tkaních poblíž kloubu, po rekonstruktivních zásazích na kostech, chrupavkách, šlachách nebo vazech a  operativně zabezpečené fraktury či pseudoartrózy.

Cena zapůjčení na den je 300 Kč 

Chcete si Hlezenní motodlahu SP3 koupit?

 

Pro zapůjčení nás kontaktujte na níže uvedených kontaktech.

Jiří Brátka - E-mail: bratka@rehasport.cz