Vzhledem k nařízení vlády od 1.3. 2021 do odvolání je pozastavena možnost osobního odběru v Čestlicích.

Sportovní gely na namožené svaly

Nejprodávanější

cosiMed sportgel hřejivý - 250 ml
 
299 Kč / ks
Detail
cosiMed Sport-Liquid 70 Vol.% - 250 ml
 
198 Kč / ks
Detail
4 položek celkem
Spophy Recovery Massage Oil, regenerační masážní olej, 500 ml
Novinka
350 Kč / ks

Spophy Recovery Massage Oil je lehký masážní olej s perfektní kluzností a dobrou roztíratelností, urychluje regeneraci, obsahuje pouze přírodní složky a je vhodný pro všechny...

Kód: SPOREC500
cosiMed Sport-Liquid 70 Vol.% - 250 ml
198 Kč / ks

cosiMed Sport-Liquid je ideální přípravek po sportovním výkonu nebo fyzické námaze, chladí, osvěžuje a podporuje regeneraci. 

Kód: 01.40
cosiMed sportgel hřejivý - 250 ml
299 Kč / ks

cosiMed sportgel nabízí hřejivý účinek pro namožené svaly a pokožku, způsobuje úlevu, uvolnění a rychlejší regeneraci svalů. 

Kód: 01.93
cosiMed sportovní prohřívací olej - 250 ml
219 Kč / ks

cosiMed sportovní prohřívací olej obsahuje kafr a na pokožku působí hřejivým efektem, je vstřebatelný a podporuje regeneraci namožených svalů. 

Kód: 01.96

V kategorii sportovní gely najdete speciální masážní prostředky gelové konzistence. Právě díky gelové konzistenci se lépe a rychleji vstřebávají v postižené oblasti. Sportovní gely přinášejí rychlou úlevu a pocit uvolnění od namožených či natažených svalů nejen po sportovní námaze. Malým i velkým kloubům zase sportovní gely přinášejí úlevu od bolesti. Sportovní gely se podle charakteru člení na hřejivé a chladivé. Hřejivé sportovní gely se aplikují například před daným sportovním výkonem a chladivé sportovní gely se využívají v rámci regenerace na unavené či natažené svaly a namožené klouby.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrace