Sportovní gely na namožené svaly

Nejprodávanější

7 položek celkem
Spophy Recovery Massage Oil, regenerační masážní olej, 500 ml
Novinka
350 Kč –10 %
315 Kč / ks

Spophy Recovery Massage Oil je lehký masážní olej s perfektní kluzností a dobrou roztíratelností, urychluje regeneraci, obsahuje pouze přírodní složky a je vhodný pro všechny...

Kód: SPOREC500
cosiMed Sport-Liquid 70 Vol.% - 250 ml
198 Kč –10 %
179 Kč / ks

cosiMed Sport-Liquid je ideální přípravek po sportovním výkonu nebo fyzické námaze, chladí, osvěžuje a podporuje regeneraci. 

Kód: 01.40
cosiMed sportgel hřejivý - 250 ml
299 Kč / ks

cosiMed sportgel nabízí hřejivý účinek pro namožené svaly a pokožku, způsobuje úlevu, uvolnění a rychlejší regeneraci svalů. 

Kód: 01.93
cosiMed sportovní prohřívací olej - 250 ml
219 Kč / ks

cosiMed sportovní prohřívací olej obsahuje kafr a na pokožku působí hřejivým efektem, je vstřebatelný a podporuje regeneraci namožených svalů. 

Kód: 01.96
NAQI hřejivý gel – 200 ml
Novinka
349 Kč / ks

Hřejivý gel NAQI zmírňuje bolest a zatuhlost bolavých svalů, podporuje krevní oběh a zahřívá svaly. 

Kód: WU200
NAQI masážní emulze sportovní
Novinka
374 Kč / ks

NAQI masážní emulze sportovní slouží především na delší masáže, je snadno roztíratelná a má příjemnou konzistenci a neutrální vůni, vhodná pro citlivou pokožku. 

Kód: MLSP500
NAQI sportovní regenerační gel
Tip
445 Kč –10 %
399 Kč / ks

NAQI sportovní regenerační gel je vyroben na bázi esenciálních olejů, zlepšuje krevní oběh, okysličování a vyživování svalů, snadno se vstřebává a nezanechává mastnotu.

Kód: RCG100

V kategorii sportovní gely najdete speciální masážní prostředky gelové konzistence. Právě díky gelové konzistenci se lépe a rychleji vstřebávají v postižené oblasti. Sportovní gely přinášejí rychlou úlevu a pocit uvolnění od namožených či natažených svalů nejen po sportovní námaze. Malým i velkým kloubům zase sportovní gely přinášejí úlevu od bolesti. Sportovní gely se podle charakteru člení na hřejivé a chladivé. Hřejivé sportovní gely se aplikují například před daným sportovním výkonem a chladivé sportovní gely se využívají v rámci regenerace na unavené či natažené svaly a namožené klouby.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrace