THERA-Trainer Balo + Dárek k nákupu dle vašeho výběru

Kód: TTBALO
ZDARMAZDARMA
THERA-Trainer Balo
202 058 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Cena tohoto produktu je za základní verzi a může se měnit v závislosti na konfiguraci. Vertikální stabilizátor THERA-Trainer Balo je navržen pro každodenní použití na klinikách, terapeutických zařízeních i pro použití doma. Je vhodný jak pro pacienty, u kterých hrozí riziko pádu, tak pro uživatele invalidních vozíků a pro pacienty ve vegetativním stavu.

Detailní informace

Doprava s PPL ZDARMA Při nákupu nad 1.799 Kč

Veškeré zboží skladem Více jak 60.000 produktů

Poradíme s výběrem Napište nám či zavolejte

Rychlé doručení Zboží expedujeme v den objednání

Detailní popis produktu

THERA-Trainer Balo je terapeutický přístroj pro bezpečné dynamické cvičení rovnováhy. Je vhodný pro pacienty, kteří nemohou stát a umožňuje nácvik funkčních pohybů, například vykročení, přenesení váhy se může provádět jistěji a bezpečněji.

Tento přístroj byl navržen pro každodenní použití na klinikách, terapeutických zařízeních i pro použití doma. Je vhodný jak pro pacienty, u kterých hrozí riziko pádu, tak pro uživatele invalidních vozíků a pro pacienty ve vegetativním stavu.

S THERA-Trainer Balo mohou efektivně a bezpečně cvičit osoby s nízkou nebo žádnou stabilitou. Cvičení ve stoje usnadňuje dýchání, stabilizuje krevní oběh a stimuluje metabolismus. Díky své balanční jednotce umožňuje tento dynamický a statický vertikalizační přístroj udržovat nebo zlepšovat rovnováhu a mobilitu.

Balance Trainer má individuální možnosti nastavení pro cílený trénink svalstva trupu a nohou, počínaje krokem, stojem, střídáním nohou a vnímáním. Může být také doplněn o software, který při terapii pacientovi zpříjemňuje cvičení hrou a terapeutům umožní dokumentovat a monitorovat pokroky léčby.

THERA-Trainer je dále vybaven pružinou, která zabezpečuje odpor při vychylování do stran a lze ji nastavit podle uživatele v 7 různých stupních. Elektrické navíjení pásu poskytuje větší samostatnost při stoji a podporuje sebedůvěru u pacienta. Kyčelní opěrky umožňují podepření a poskytují přídavnou podporu. Kolenní opěrky lze nastavit podle výšky nebo šířky pacienta.

Diagnózy, při kterých se může použít THERA-Trainer Balo

  • Parkinsonova nemoc
  • Mozkové příhody
  • Skleróza Multiplex
  • Tetraplegie
  • Nebezpečí pádu v důsledku stáří pacienta

THERA-Trainer Balo má tyto funkce

  • Reguluje svalový ton
  • Prevence osteoporózy
  • Pozitivní vliv na zažívací trakt a vyprazdňování
  • Stabilizuje krevní oběh
  • Trénuje rovnováhu a vnímání 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohybové přístroje THERA Trainer
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 91 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: