Vzhledem k nařízení vlády od 1.3. 2021 do odvolání je pozastavena možnost osobního odběru v Čestlicích.

THERA-Trainer® mobi 540 + Dárek dle vašeho výběru

Kód: TTMOBI540
ZdarmaZdarma
THERA-Trainer® mobi 540
48 290 Kč / ks 39 909 Kč bez DPH
Skladem

Přístroj THERA-Trainer mobi 540 je vhodný pro domácí cvičení, zlepšuje krevní oběh, pomáhá ke zlepšení pohyblivosti a zesílení svalů. Thera-Trainer klade vysoké nároky na bezpečnost a kvalitu zpracování. Výrobek splňuje všechny potřebné normy a směrnice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

THERA-Trainer mobi 540 je moderní cvičební přístroj umožňující aktivně-pasivní aktivity. Díky nízké hmotnosti (cca 13 kg) a menším rozměrům (50 x 46 x 43 cm) je přístroj Thera-Trainer mobi možné jednoduše přenášet. Součástí výrobku je i kvalitní nylonový přepravní obal.

Přístroje THERA-Trainer jsou vhodné pro použití i ve zdravotnických zařízení, ale jsou převážně určeny pro denní cvičení v domácím prostředí. U starších lidí (s tělesným postižením i bez něj) dochází pravidelnou pohybovou aktivitou ke zlepšení krevního oběhu, zvýšení výdrže, k zesílení svalů, ke zlepšení pohyblivosti, k psychické pohodě, k podpoře zdravého trávení apod. Naopak se předchází projevům spojených se stárnutím či nečinností jako jsou svalové ztuhlosti, nepohyblivost kloubů, slábnutí, ztráta výdrže či životní energie.

Cvičení a ovládání je velmi uživatelsky příjemné a lze ho většinou zvládnout bez cizí pomoci. Snadné ovládání doplněné o 2,7" barevnou obrazovku zobrazující hodnoty (vzdálenost, doba cvičení, otáčky, výkonnost, spálené kalorie a celkové vyhodnocení tréninku. Je na Vaší volbě, zda budete cvičit vlastní silou nebo využijete podporu elektromotoru. Můžete cvičit doma nezávisle na rozmarech počasí. Pokud nyní používáte k chůzi hůl, berle nebo chodítko, bude pro Vás denní cvičení na THERA-Trainer mobi 540 velkým přínosem. Výměna podložek chodidel za madla pro horní končetiny se provádí bez nářadí. Během chvíle tedy přeměníte THERA-Trainer mobi, který Vám sloužil na procvičení nohou, na stroj k procvičení horní poloviny těla.

THERA-Trainer mobi klade vysoké nároky na bezpečnost a kvalitu zpracování. Výrobky splňují všechny potřebné normy a směrnice.

Dárek k nákupu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrace