Základní oleje

Nejprodávanější

3 položek celkem
cosiMed kokosový olej (kbA) - 500 g
348 Kč / ks

cosiMed kokosový olej vyniká svými antibakteriálními a antioxidačními účinky, obsahuje vitamíny a esenciální mastné kyseliny, je vhodný na drobné oděrky nebo pokožku spálenou...

Kód: 30024
cosiMed základní olej Mandle - 5000 ml  + Dárek dle vašeho výběru
1 890 Kč / ks

cosiMed základní olej Mandle má univerzální použití a je kvalitní, vhodný pro citlivou pokožku, obsahuje vitamíny, ekonomické balení. 

Kód: 30230
cosiMed základní olej Sezam (kbA) - 5000 ml
ZdarmaZdarma
2 850 Kč / ks

cosiMed základní olej Sezam má blahodárné účinky na lidský organismus, detoxikuje, široké možnosti použití, ekonomické balení. 

Kód: 30067

Základní masážní oleje by neměly chybět v žádném Wellness či Spa studiu. Všechny základní oleje od německé značky cosiMed se hodí na všechny druhy pokožky, jsou dermatologicky testovány a zcela přírodní. Mají dobrý skluz, jemnou vůni a dobře se roztírají, takže vždy stačí nanést jen malé množství. Základní oleje cosiMed se mohou používat samostatně nebo s kombinací éterických olejů, pro zvýšení jejich účinků.

Základní oleje cosiMed

Za studena lisovaný základní masážní olej cosiMed Sezam či rafinací získávaný cosiMed Mandlový olej se výborně hodí jako podklad pro míchání směsí s éterickými oleji. cosiMed kokosový olej (KBA) má široké využití ve zdravém životním stylu, slouží jako skvělý masážní olej, dobrý antioxidant a má esenciální mastné kyseliny vhodné pro lidský organismus.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrace