Vzhledem k nařízení vlády od 1.3. 2021 do odvolání je pozastavena možnost osobního odběru v Čestlicích.

Aroma masážní emulze pro náročné

Nejprodávanější

6 položek celkem
cosiMed masážní emulze Ginkgo-Limetka - 1000 ml
549 Kč / ks

cosiMed masážní emulze Ginkgo-Limetka je vhodná na nejrůznější masáže, posiluje paměť, koncentraci a má pozitivní vliv na krevní oběh, ekonomické balení, dobrá...

Kód: 14.51
cosiMed masážní emulze Grep a Zázvor - 1000 ml
549 Kč / ks

cosiMed masážní emulze Grep a Zázvor je vhodná na nejrůznější masáže, šetrná i k citlivé pokožce, ekonomické balení, dobrá roztíratelnost.

Kód: 14.57
cosiMed masážní emulze Mango a Meloun - 1000 ml  + Dárek dle vašeho výběru
549 Kč / ks

cosiMed masážní emulze Mango a Meloun je vhodná na nejrůznější masáže, šetrná i k citlivé pokožce, uvolňuje stres, ekonomické balení, dobrá roztíratelnost.

Kód: 14.72
cosiMed masážní emulze Meruňka a Vanilka - 1000 ml
549 Kč / ks

cosiMed masážní emulze Meruňka a Vanilka je vhodná na nejrůznější masáže, šetrný i k citlivé pokožce, uvolňuje stres, ekonomické balení, dobrá roztíratelnost.

Kód: 14.19
cosiMed masážní emulze Ostružina - 1000 ml
549 Kč / ks

cosiMed masážní emulze Ostružina je kvalitní přípravek vhodný pro wellness masáže, šetrný k pokožce, osvěžující vůně dodá tělu pocit uvolnění. 

Kód: 14.76
cosiMed testovací sada - Wellness a masáže
349 Kč / ks

Tato cosiMed sada obsahuje šest vzorků o obsahu 50 ml, všechny vzorky jsou baleny v malých lahvičkách se šroubovacím uzávěrem.

Kód: 13.99

Kategorie aroma masážní emulze nabízí velice kvalitní masážní přípravky, které uspokojí i náročného klienta. Aroma masážní emulze cosiMed jsou pro svoji povahu vhodné pro všechny tipy masáží. Aroma masážní emulze jsou bohaté na vysoký obsah přírodních esenciálních olejů a též obsahují látky pečující o pokožku. Pro emulze cosiMed je charakteristická vynikající kluznost a jejich ekonomické balení.

Aroma masážní emulze cosiMed

Z nabídky aroma masážních emulzí si můžete vybrat cosiMed masážní emulzi Grep a Zázvor, cosiMed masážní emulzi Meruňka a Vanilka, cosiMed masážní emulzi Mango a Meloun nebo cosiMed masážní emulzi Ginkgo a Limetka. Pro nerozhodné jedince je naprosto ideální cosiMed testovací sada – wellness a masáže. Testovací sada obsahuje: 1x cosiMed wellness masážní olej Amarys a Levandule, 1x cosiMed wellness masážní olej Harmonie, 1x cosiMed masážní emulze Cool & Fresh, 1x cosiMed masážní emulze Grep a Zázvor, 1x cosiMed wellness liquid Citrusy či 1x cosiMed wellness liquid Čerstvá máta.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrace