Novinky na našem webu

Vážení zákazníci,

náš web prochází neustálými změnami, aby jsme Vám umožnili lépe se orientovat v našem e-shopu. Změny začaly začátkem tohoto roku, kdy jsme zavedli novou přehlednější šablonu. K placení můžete nově využívat službu Google Pay, díky které můžete jednoduše platit přes mobil nebo online na internetu. V rámci lepší a rychlejší dopravy jsme zavedli naši novou službu Rehasport Expres kurýr, díky které Vám doručíme zboží v den objednání v Praze a blízkém okolí. Zpřehlednili jsme pro Vás také přehled plateb a dopravy. Masážní regenerační olej Spophy

Na našem blogu pro Vás přidáváme stále nové články. Nezaháleli jsme ani při vylepšování stránek produktů - u kompenzačních pomůcek jsme pro lepší orientaci doplnili technické parametry. Pro astmatiky a alergiky jsme nově zařadili inhalátory. Profesionální sportovci nebo fyzioterapeuté jistě ocení novou řadu masážních přístrojů Theragun, které jsou výkonné a zároveň tiché. V rámci značky Spophy Vám můžeme nově nabídnout regenerační masážní olej, který vyniká skvělými vlastnostmi a je ideální pro sportovce. V době koronaviru myslíme i na Vaše zdraví, a proto jsme pro Vás připravili nabídku dezinfekčních přípravků Botanico a CaviWipes.

Věříme, že Vás naše nové změny zaujaly. V případě, že máte nějaké zajímavé nápady k vylepšení dejte nám vědět. Určitě na nich zapracujeme.

Váš Rehasport tým