Novinky na našem webu

Vážení zákazníci,

náš web prochází neustálými změnami, aby jsme Vám umožnili lépe se orientovat v našem e-shopu. Změny začaly začátkem tohoto roku, kdy jsme zavedli novou přehlednější šablonu. K placení můžete nově využívat službu Google Pay, díky které můžete jednoduše platit přes mobil nebo online na internetu. V rámci lepší a rychlejší dopravy jsme zavedli naši novou službu Rehasport Expres kurýr, díky které Vám doručíme zboží v den objednání v Praze a blízkém okolí. Zpřehlednili jsme pro Vás také přehled plateb a dopravy. Masážní regenerační olej Spophy

Na našem blogu pro Vás přidáváme stále nové články. Nezaháleli jsme ani při vylepšování stránek produktů - u kompenzačních pomůcek jsme pro lepší orientaci doplnili technické parametry. Pro astmatiky a alergiky jsme nově zařadili inhalátory. Profesionální sportovci nebo fyzioterapeuté jistě ocení novou řadu masážních přístrojů Theragun, které jsou výkonné a zároveň tiché. V rámci značky Spophy Vám můžeme nově nabídnout regenerační masážní olej, který vyniká skvělými vlastnostmi a je ideální pro sportovce. V době koronaviru myslíme i na Vaše zdraví, a proto jsme pro Vás připravili nabídku dezinfekčních přípravků Botanico a CaviWipes.

Věříme, že Vás naše nové změny zaujaly. V případě, že máte nějaké zajímavé nápady k vylepšení dejte nám vědět. Určitě na nich zapracujeme.

Váš Rehasport tým

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení