Závěsové pasivní zvedáky pro okamžité použití

Nejprodávanější

Elektrický pojízdný zvedák, EPL 175
ZdarmaZdarma
 
28 000 Kč
Detail
1 položek celkem
Elektrický pojízdný zvedák, EPL 175
ZdarmaZdarma
28 000 Kč

Elektrický pojízdný zvedák je ideální pomocník pro přesun z lůžka na vozík, pro samotný transport do koupelny nebo toaletu nebo zvednutí ze země. Pro najetí pod vanu je nutné...

Kód: EPL 175

Závěsové pasivní zvedáky jsou pomůcky pro zvedání a stavění osob s omezenou pohyblivostí. Závěsové pasivní zvedáky jsou nenáročné na prostor, jejich výhodou je okamžité použití a rychlost přesunu.

Použití závěsových pasivních zvedáků

Závěsové pasivní zvedáky jsou určeny ke každodenním úkonům jako je zvedání z lůžka, z postele na vozík nebo přesun do vany a z vany. Součástí přístroje jsou závěsy tvarované podle požadované funkce. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Aktivní stavěcí zvedáky nejsou vybaveny závěsem, proto je při použití nutnost stabilita a funkčnost horních končetin. Využívány osobami s omezenou pohyblivostí. Nevhodné pro děti nebo osoby menšího vzrůstu.

Závěsové pasivní zvedáky na RehabilitačníPomůcky.cz

V naší nabídce naleznete pouze závěsové pasivní zvedáky od prověřených dodavatelů. Rádi Vám s výběrem závěsového pasivního zvedáku poradíme v našich prodejnách nebo telefonicky na zákaznické lince 800 200 900.

  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o. Registrace