Zdravotní polštáře pro správnou oporu

Nejprodávanější

6 položek celkem
Cestovní polštář, Travel
220 Kč / ks

Polštář je určen k účinné prevenci i terapii při bolestech hlavy a krční páteře. Svým tvarem a paměťovým efektem materiálu zabezpečuje ergonomickou polohu krční páteře a hlavy...

Kód: DL207
Zdravotní polštář antidekubitní, C 100P
1 463 Kč / ks

Zdravotní polštář umožňuje pohodlnou ergonomickou polohu krční páteře a přirozenou relaxaci šíjového svalstva během spánku.

Kód: C 100P
Zdravotní polštář Contour, DL202
517 Kč / ks

Zdravotní polštář Contour je určen k účinné prevenci i terapii při bolestech hlavy a krční páteře. Svým tvarem a paměťovým efektem materiálu zabezpečuje ergonomickou polohu...

Kód: DL202
Zdravotní polštář oboustranný, C 150P
1 452 Kč / ks

Zdravotní polštář oboustranný umožňuje pohodlnou ergonomickou polohu krční páteře a přirozenou relaxaci šíjového svalstva během spánku, rozměry: 50×40×11|12 cm.

Kód: C 150P
Zdravotní polštář, C 120P
902 Kč / ks

Zdravotní polštář umožňuje pohodlnou ergonomickou polohu krční páteře a přirozenou relaxaci šíjového svalstva během spánku.

Kód: C 120P
Zdravotní polštář, Soft, DL201
517 Kč / ks

Zdravotní polštář je určen k účinné prevenci i terapii při bolestech hlavy a krční páteře. Svým tvarem a paměťovým efektem materiálu zabezpečuje ergonomickou polohu krční páteře...

Kód: DL201

Zajišťují především správnou oporu krční páteře a hlavy. Zdravotní polštáře jsou vyrobené z kvalitní PUR pěny, která se přizpůsobí libovolné poloze těla.

Provozovatel e-shopu nespolupracuje s žádnými zdravotními pojišťovnami, a proto jsou všechny zdravotní polštáře plně hrazené zákazníkem.

Zdravotní polštáře na RehabilitačníPomůcky.cz

V naší nabídce naleznete pouze zdravotní polštáře od prověřených dodavatelů. Rádi Vám s výběrem zdravotního polštáře poradíme na naší zákaznické lince 800 200 900.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrace