Handy Gym

Handy-Gym

S revoluční cvičební pomůckou Handy Gym si můžete procvičit celé tělo prostřednictvím stovek různých cvičení! Spolehnout se můžete i na praktické příslušenství.

S Handy Gymem pracují svaly jinak

Inerciální technologie je druh metody silového tréninku, který je nezávislý na gravitaci a umožňuje trénink odporu kdekoli, aniž byste museli zvedat byť jen kilogramové závaží a zároveň docílíte lepší kondice s nižším rizikem zranění. Tato technologie byla vyvinuta pro astronauty NASA.

Svaly se obvykle poškodí při zpomalování, zrychlování nebo rychlých změnách směru. Je to způsobeno nedostatečně silnými "kontrolními" svaly. Excentrický odpor může tyto svaly posílit, předcházet zraněním a pomoci rychleji se zotavit.

Výhody Handy Gymu

- Prevence úrazů
- Tonizace svalů
- Zlepšení postury
- Posílení těla
- Snížení hmotnosti
- Rehabilitace po zranění

Jak Handy Gym funguje?

Handy Gym funguje prostřednictvím dvou inerciálních disků, které jsou schopny přeměnit svůj obrat v sílu odporu. Tajemství spočívá v tom, že kužel tohoto stroje a speciální planetové soukolí znásobí 13,5 krát rychlost osy a sníží hmotnost kotouče 182,25 krát a v důsledku toho i hmotnost celého stroje.

Z hlediska efektivity tréninku nebo regenerace je inerciální technologie nejlepší volbou díky své schopnosti nabídnout neuvěřitelně soustředný trénink, ale také velmi důležitý trénink excentrický. Značka Handy Gym je zárukou nejvyšší kvality.

Cena

2990029901
12990029901
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem