Vzhledem k nařízení vlády od 1.3. 2021 do odvolání je pozastavena možnost osobního odběru v Čestlicích.

Gymnastické míče SKLZ

Nejprodávanější

3 položek celkem
TrainerBall Product1
999 Kč / ks

SKLZ Trainer Ball zlepšuje sílu a stabilitu trupu, zvyšuje svalový výkon a procvičuje břišní svaly, průměr 65 cm, včetně pumpičky, konstrukce proti roztržení.

Kód: APD-TB-SPT-04
SKLZ Stability Ball, gymnastický míč 55 cm, světle šedý
779 Kč / ks

SKLZ Stability Ball zlepšuje sílu a stabilitu trupu, zvyšuje svalový výkon a procvičuje břišní svaly, průměr 55 cm, včetně pumpičky, konstrukce proti roztržení.

Kód: STAB-55-001
SKLZ Stability Ball, gymnastický míč 65 cm, tmavě šedý  + Dárek dle vašeho výběru
779 Kč / ks

SKLZ Trainer Ball zlepšuje sílu a stabilitu trupu, zvyšuje svalový výkon a procvičuje břišní svaly, průměr 65 cm, včetně pumpičky, konstrukce proti roztržení.

Kód: STAB-65-001

Gymnastické míče SKLZ se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a lze je lehce a rychle nafouknout pumpičkou. Umožňují širokou škálu cviků jak pro silové tak i pro regenerační cvičení. Gymnastické míče SKLZ jsou ideální cvičební pomůckou na zlepšení držení těla. 

Proč si vybrat Gymnastické míče SKLZ

Jeden míč přináší neomezené výhody

Můžete se zaměřit a zlepšit určité svalové skupiny pomocí pohybů určených pro gymnastický míč – nebo jej můžete použít jako přídavnou lavici, která zapojí Váš trup spolu s jinými svalovými skupinami.

Zlepšení síly a rovnováhy

Přestože gymnastický míč je nejlépe známý pro zvýšení síly trupu, je to jen začátek. Jestliže zapojíme svaly trupu, zlepšujeme tím celkovou rovnováhu a držení těla.

Kvalita a odolnost v perfektní kombinaci

Gymnastický míč SKLZ je vyroben z pevných materiálů a je testován statickým zatížením o hmotnosti 900 kg.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrace