Vzhledem k nařízení vlády od 1.3. 2021 do odvolání je pozastavena možnost osobního odběru v Čestlicích.

Jednorázový rašelinový zábal

Nejprodávanější

3 položek celkem
Jednorázový rašelinový zábal 30 x 40 cm, 10 ks
212 Kč / bal

Jednorázové rašelinové zábaly pro balneoterapii, rozměry: 30 x 40 cm, balení 10 kusů. 

Kód: 101003
Jednorázový rašelinový zábal 30 x 40 cm, 40 ks
726 Kč / ks

Jednorázové rašelinové zábaly pro balneoterapii, rozměry: 30 x 40 cm, balení 40 kusů.

Kód: 10100340
Rašelinový nosič tepla 15 x 40 cm  + Dárek dle vašeho výběru
250 Kč / ks

Rašelinové nosiče tepla se před samotným použitím ohřívají ve vodní lázni Combi na 55 – 63 °C, rozměr 15 x 40 cm. 

Kód: 9004

Jednorázové rašelinové zábaly jsou velice často využívaným a oblíbeným druhem léčby nazývané lokální termoterapie. Tato terapie využívá rašelinové zábaly především díky léčivému účinku jejich přírodního zdroje. Hlavní výhodou jednorázového zábalu je pomalejší a tím také postupnější uvolňování tepla z rašelinových zábalů. Jednorázový rašelinový zábal je vhodné aplikovat po vyšetření a vyhodnocení zdravotního stavu s vaším lékařem. Jednorázové rašelinové zábaly mají většinou teplotu cca 44 °C a působí svým pacientům okamžitou úlevu od bolesti a rapidně zlepšují pohyblivost.

Účinky rašelinových zábalů

Rašelinový zábal je jedna z nejpopulárnějších tepelných terapií vůbec. Při této proceduře lze dosáhnout maximální relaxace, uvolnění a detoxikace těla. Jednorázový rašelinový zábal má blahodárné účinky na pokožku a na svaly, rašelina obsahuje velké množství minerálních a organických látek, které se do těla dostávají prostřednictvím tepla.

Jednorázový rašelinový zábal na RehabilitačníPomůcky.cz

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní jednorázové rašelinové zábaly. Rašelinové zábaly používají špičkoví terapeuté z lázeňských provozů. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Rádi Vám s výběrem jednorázového rašelinového zábalu poradíme v našich prodejnách nebo telefonicky na zákaznické lince 800 200 900.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrace