Masážní emulze

Masážní emulze je směs oleje, vody a konkrétních příměsí dle povahy jednotlivých emulzí. Základem každé masážní emulze je farmaceutický tekutý parafín. Tekutý parafín propůjčuje masážním emulzím optimální skluznost a snadnou roztíratelnost. Masážní emulze mají na pokožku hydratační účinky. Nejen mezi sportovci jsou masážní emulze vyhledávaným masážním přípravkem. Ve sportovní masáži se masážní emulze používají k automasáži a odstranění únavy po nadměrné tělesné zátěži či námaze. Do čirých masážních emulzí se přidávají jednotlivé příměsi podle toho, zda se jedná o masážní emulzi hřejivou nebo chladivou. Chladivá masážní emulze navozuje pocit osvěžení a uvolnění s dlouhodobým účinkem. Hřejivá masážní emulze vyvolává pocit tepla a následného prohřátí s dlouhodobým efektem.

Masážní emulze cosiMed

Na našich stránkách si můžete vybrat z kvalitních masážních emulzí cosiMed, které jsou jak bez parfemace, tak s parfemací. Masážní emulze bez parfemace neobsahují žádná barviva, konzervanty ani vůně. Jejich velkým kladem je možnost míchání s éterickými oleji. Terapeut může vytvořit masážní emulzi dle přání a povahy klienta. Neutrální masážní emulze jsou ideální volbou pro jedince s velmi citlivou pokožkou. Dále se masážní emulze bez parfemace používají v kombinaci se solí jako podklad pro suchý peeling. S příměsí esenciálních olejů jsou základem pro aromaterapii a zábaly.

Masážní emulze s parfemací najdete pod označením masážní emulze wellness. Tyto emulze tvoří kompozici přírodních esenciálních olejů, jenž mají vliv na psychiku člověka. Uklidňují a navozují pocit uvolnění. Vyznačují se perfektní skluzností a pečujícími látkami o pokožku. Masážní emulze wellness nabízíme v kombinaci: ginkgo-limetka, mango-meloun, grep-zázvor meruňka-zázvor a meruňka-vanilka.

zpět