Wellness koupel pro relaxaci a regeneraci

Nejprodávanější

5 položek celkem
cosiMed koupelová pěna s vůní růží - 1000 ml
551 Kč / ks

cosiMed koupelová pěna s vůní růží je přípravek do koupele, vhodný na příjemnou relaxační koupel. 

Kód: 05.66
cosiMed odpěňovač - 200 ml  + Dárek dle vašeho výběru
300 Kč / ks

CosiMed odpěňovač zabraňuje pěnění ve vanách, whirpoolech, vířivkách či perličkách, vhodný pro domácí i profesionální použití. 

Kód: 05.02
cosiMed syrovátka na koupel - 10 kg
ZdarmaZdarma
2 350 Kč / ks

cosiMed syrovátka na koupel je kvalitní přípravek na přípravu nejrůznějších wellness procedur, má vysoký obsah bílkovin, vitamínů a minerálů, podporuje regeneraci pokožky. 

Kód: 05.73
cosiMed wellness koupel Exotic - 1000 ml
819 Kč / ks

cosiMed wellness koupel Exotic je kvalitní směs esenciálních olejů jako pačule, amyris a pelagrénie, tyto složky mají aromaterapický efekt. 

Kód: 31531
cosiMed wellness koupel Relax - 1000 ml
819 Kč / ks

cosiMed wellness koupel Relax obsahuje esenciální oleje jako levandule, bergamot nebo pelargónie, má uklidňující efekt a povzbuzuje mysl. 

Kód: 31534

Wellness koupel je oblíbenou procedurou v oblasti spa i wellness. S našimi výrobky si tento luxus můžete dopřát i v pohodlí domova. V sortimentu naleznete exkluzivní koupelové oleje cosiMed, oblíbenou syrovátku vhodnou pro koupel či zábal a další produkty. Koupel si můžete obohatit o cosiMed wellness koupel Relax či cosiMed wellness koupel Exotic. Tyto přípravky obsahují unikátní kombinace esenciálních olejů, které jim propůjčují punc luxusu a exkluzivity. Blahodárně působí na mysl člověka a navozují příjemný stav relaxace a regenerace.

Wellness koupel cosiMed

Pro zařízení vlastního wellness v pohodlí domova jsou ideální wellness koupele cosiMed. Vytvořením koupele s cosiMed wellness koupelemi se budete cítit, jako kdybyste se nechali hýčkat v opravdovém Spa studiu. Vybrat si můžete jednu ze dvou vůní, které se příjemně rozprostřou po celém těle, tím hydratují pokožku a navozují pocit uvolnění a relaxace. Pokud vlastníte vířivku, whirpool nebo perličku a potřebujete zkrotit pěnu, která se uvnitř vytváří, využijete cosiMed odpěňovač, který dokáže pěnu rychle odstranit a Vy si tak můžete vychutnat koupel až dokonce. Tyto wellness koupele Vám ušetří čas i peníze a přinesou Vám stejný prožitek jako ve wellness hotelech.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrace