Vzhledem k nařízení vlády od 1.3. 2021 do odvolání je pozastavena možnost osobního odběru v Čestlicích.

Prodejní display Thera-Band

Nejprodávanější

5 položek celkem
Thera-Band posilovací guma, prodejní display 15x1,5 m, žlutá, slabá
ZdarmaZdarma
2 040 Kč / ks

Efektivní a všestranná cvičební pomůcka na procvičení celého těla, najde využití ve fitness, doma a v rehabilitačních centrech, 15 x 1,5 m, žlutá, slabá.

Kód: 11878
Thera-Band posilovací guma, prodejní display 15x1,5 m, červená, středně silná
ZdarmaZdarma
2 175 Kč / ks

Efektivní a všestranná cvičební pomůcka na procvičení celého těla, najde využití ve fitness, doma a v rehabilitačních centrech, 15 x 1,5 m, červená, středně silná.

Kód: 11879
Thera-Band posilovací guma, prodejní display 15x1,5 m, zelená, silná
ZdarmaZdarma
2 325 Kč / ks

Efektivní a všestranná cvičební pomůcka na procvičení celého těla, najde využití ve fitness, doma a v rehabilitačních centrech, 15 x 1,5 m, zelená, silná.

Kód: 11880
Thera-Band posilovací guma, prodejní display 15x1,5 m, modrá, extra silná
ZdarmaZdarma
2 475 Kč / ks

Efektivní a všestranná cvičební pomůcka na procvičení celého těla, najde využití ve fitness, doma a v rehabilitačních centrech, 15 x 1,5 m, modrá, extra silná.

Kód: 11881
Thera-Band posilovací guma, prodejní display 15x1,5 m, černá, speciálně silná
ZdarmaZdarma
2 775 Kč / ks

Efektivní a všestranná cvičební pomůcka na procvičení celého těla, najde využití ve fitness, doma a v rehabilitačních centrech, 15 x 1,5 m, černá, speciálně silná.

Kód: 11882

Prodejní display posilovacích gum Thera-Band obsahuje 15 balení po 1,5 metru. Prodává se v 5 stupních odporu. Jde o víceúčelovou cvičební a rehabilitační pomůcku. Posilovací gumy Thera-Band se používají k posilování oslabených svalů, k protahování a k zvyšování kloubního rozsahu. Prodejní display Thera-Band je ideální pro další prodej v rehabilitačních zařízeních a fitness centrech.

Využití posilovacích gum Thera-Band

Cvičební pomůcka od Thera-Band zlepšuje rovnováhu, držení těla, posiluje další svalové partie, zmírňuje tlak na klouby a celkově snižuje možnost zranění. Thera-Band cvičební gumy zjednodušují trénink oslabených a ochablých svalů. Cvičební gumy se dají dobře využít v domácím cvičení a zabraňují jednostranným pohybům. Thera-Band představuje systém progresivního tréninku, který spočívá v plynulém postupu od nejlehčího stupně odporu až po ten nejtěžší.

Prodejní display na RehabilitačníPomůcky.cz

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní posilovací gumy Thera-Band. Posilovací gumy Thera-Band používají špičkoví terapeuté a instruktoři fitness. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Rádi Vám s výběrem posilovacích gum poradíme na naší zákaznické lince 800 200 900.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrace